Blackbeard´s Island

K zobrazení hry je potřeba mít nainstalovaný Flash Player.

0.0

Popis hry

Blackbeard´s Island není nic jiného než střílení kuliček, zde po pirátsku. Mapa znázorňuje jednotlivé levely, které jsou čím dál složitělší. V každém levelu je vašim úkolem myší obsluhovat jedno nebo více děl, které míří a střílí barevné koule tak, aby tvořili stejně barevné skupiny a mizely z pole. Nesmí se dokutále´t nakonec dráhy.

Další hry v kategorii

Run 2

Run 2

Bruslař nebo běžec? Vyberte si sympatičtější druh pohybu kupředu a pusťte se do bláznivého úprku po jakési dráze plné mezer. Snažte se udržet na dráze co nejdéle. Pohybujete se šipkami, skok mezerníkem.

zábavné hry

0.0

Freestyle

Freestyle

Chtěli jste hrát v kapele a něco vám k tomu schází? Zde najdete skupinu která bude hrát za vás.

zábavné hry

0.0

Crystal Runner

Crystal Runner

Pohybujte se bludištěm a posbírejte všechny mince, klíče a osoby a dostaňte se na loď a odplujte (mezerníkem). Některými částmi bludiště lze otočit (mezerníkem), některé se otáčí samy. Pohybujete se šipkami.

zábavné hry

0.0

Vehicle Tower Defense 2

Vehicle Tower Defense 2

Podél silnice postavte likvidační věže, které zničí všechny projíždějící vozidla. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Batman - Spot The Difference

Batman - Spot The Difference

Není Batman jako Batman, a to je samozřejmě chyba! Proto na dvou rozdílných obrázcích odhalte všechny rozdíly. Hra se hraje myší.

zábavné hry

1.0

The Cellar

The Cellar

Přijdete na to, jak se dostat ze zamčeného podivného sklepa? Myší vše prozkoumejte a vymýšlejte, co se musí stát, abyste se přiblížili k řešení.

zábavné hry

0.0

Chisel

Chisel

Pořádně velká vrtačka dokáže s malou planetou pěkně zamávat, stačí ji párkrát provrtat a moc z ní nezbyde. To se samozřejmě nelíbí obyvatelům planetek. Pohybujete se šipkami, mezerníkem vrtáte.

zábavné hry

0.0

Flood

Flood

Zastavte potopu. Snažte se zachránit požadované procento území. Pohybujete se šipkami, bariéru stavíte mezerníkem.

zábavné hry

0.0

WordCrafter

WordCrafter

Zábavné dobrodružství, ve kterém jsou slova klíčem k novým světům. Sestavujte slova a vytvořte cestu od výchozího bodu k cíli. Navštivte 50 úrovní v 5 jedinečných světech - Jaro, Podzim, Léto, Zima a Řecko. Vyzkoušejte své schopnosti a pokuste se splnit speciální výzvy, jako je například tvoření slov začínajících stejným písmenem. Sbírejte po cestě bonusy a nápovědy. V režimu volné hry můžete tvořit libovolná slova. Na kompatibilních telefonech je k dispozici dotykové ovládání, díky kterému budete mít při hře pocit, že hrajete skutečnou stolní hru s herními kameny v rukách.

5.0

Asphalt 6: Adrenaline

Asphalt 6: Adrenaline

Nejlepší řidiči na světě si zaslouží nejrychlejší auta. Nažhavte se na nejnovější a nejnablýskanější závody, které kdy spatřily světlo světa, s vozidly od Ferrari, Audi, Ducati, Lamborghini a dalších vynikajících výrobců. Našetřete energii a využijte adrenalinové zrychlení, kterým překonáte soupeře v exotických lokacích. Všechny lokace jsou vyvedeny v nejlepší grafice, kterou jste zatím mohli v titulech Asphalt vidět. Můžete také přijmout nové výzvy, které skutečně prověří vaše řidičské umění. Naskočte do auta a pociťte ten adrenalin!

0.0

The Invisible Man

The Invisible Man

Londýn, rok 1899. Pomož Neviditelnému muži objevit všechny ingredience chemické sloučeniny, které ho učiní opět viditelným. Ale dávej pozor: je hledaný Scotland Yardem a nikdo z chodců na londýnských ulicích si nenechá ujít příležitost upozornit na zvláštní jevy!

5.0

ZeppelinAttack

ZeppelinAttack

Zeppelin Attack je akční hra situovaná do období druhé světové války. Hráč ovládá vzducholoď a bombarduje rozmanité nepřátelské budovy, které chrání letadla ze vzduchu a tanky ze země. Hráč během hry musí zabránit střetnutí vzducholodě s budovami. Hra nabízí několik úrovní obtížnosti a misí.

5.0