Blackbeard´s Island

K zobrazení hry je potřeba mít nainstalovaný Flash Player.

2.0

Popis hry

Blackbeard´s Island není nic jiného než střílení kuliček, zde po pirátsku. Mapa znázorňuje jednotlivé levely, které jsou čím dál složitělší. V každém levelu je vašim úkolem myší obsluhovat jedno nebo více děl, které míří a střílí barevné koule tak, aby tvořili stejně barevné skupiny a mizely z pole. Nesmí se dokutále´t nakonec dráhy.

Další hry v kategorii

Breakthrough

Breakthrough

Pořádný rozběh vám zaručí čilipapričky, které při každém doteku zrychlý váš krok. Snažte se nabrat takovou rychlost, abyste pak prorazili co nejvíce zdí a urazili co nejdelší vzdálenost. Hra se hraje myší.

zábavné hry

5.0

Toby Crane

Toby Crane

Házejte dárky (mezerníkem) a další předměty do krabic označených šipkami a dejte si pozor, aby se nedostaly do rukou zlému psovi.

zábavné hry

0.0

Doctor Compactor

Doctor Compactor

Z výhodné pozice ve středu smetiště likvidujte všechny odpadky, které na vás - na robota, budou padat. Trefujte bonusy a budete mít k dispozici lepší výbavu. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Newspaper Boy

Newspaper Boy

Když místní spratek vezme brigádu rozvážení novin, můžou se sousedi dočkat jedině katastrofy. Spratek totiž pro zábavu rozbíjí okna v domech a rozbije-li všechny, dům vybuchne. Hra se hraje šipkami a myší.

zábavné hry

0.0

Butlins Happy Days

Butlins Happy Days

Váš zábavní park je moc velký na to, aby se v něm návštěvníci rychle zorientovali. Proto návštěvníkům pomozte, ať jsou spokojení. Popadněte hosta a dotáhněte ho tam, kam chce jít. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Drop

Drop

Seskok s padákem do města není žádná legrace, uhýbat mezi budovami chce postřeh. Pád řídíte pohybem myši, sbírejte mince a dostatek síly, abyste smetli budovu, které nestihnete uhnout.

zábavné hry

0.0

Hurry Up Bob 2

Hurry Up Bob 2

Bob našel ztracenou pyramidu Aztéků a dostal se do pasti. Spadl na dno pyramidy a odkud si začala stoupat kyselina. Prchejte! Hra se hraje šipkami.

zábavné hry

0.0

Obsoleter

Obsoleter

Není snadné trefit se do létajících předmětů. Pokuste se o to a nasbírejte co nejvíce bodů. Střílíte myší.

zábavné hry

0.0

Outbreak 3D

Outbreak 3D

Opravdová 3D akční hra. Po neočekávané události při laboratorních výzkumech zmutovaného viru XB-4A se virus vymkl kontrole a celá laboratoř se odmlčela. Ty jsi byl najat na nebezpečnou misi, aby jsi prozkoumal co se vlastně v laboratoři stalo a napravil případné škody...

0.0

Dracula

Dracula

Vydejte se do tajemného hradu hraběte Drákuli. Zachraňte svě blízké a nedejte šanci jeho poskokům ani samotnému Drákulovi. Nebude to lehký úkol, vezměte si sebou dost odvahy, abyste celé bludiště plné nástrah dokázali projít živí a zdraví.

5.0

N.O.V.A. Near Orbit Vanguard Alliance

N.O.V.A. Near Orbit Vanguard Alliance

Jste Kal Wardin, hrdina elitních vojenských jednotek aliance Near Orbit Vanguard Alliance, nebo také N.O.V.A., která byla založena kvůli ochraně lidstva před nepřáteli. Nyní jste povoláni z výslužby, abyste se zapojili do nové války a ukončili ji! Prožijte intenzivní a svižnou sci-fi akční hru. Dostaňte se ze zamknutých místností, abyste mohli pokračovat dále. Vylepšete své schopnosti a zbraně. Porazte zástupy nepřátel a bojujte se silnými bossy ve futuristickém herním světě. Čekají na vás hodiny zábavy, jakou jste na mobilu ještě nezažili!

0.0

Blokus?

Blokus?

Objev hru "Blokus?" - nejproslulejší hru století, nyní na tvém mobilním telefonu včetně čtyřech herních variací a Horkého křesla v multiplayer módu! Pravidla jsou jednoduchá, ale dokonalé zvládnutí hry vyžaduje komplexní umění. Blokus? je strategická hra, která dokáže zaujmout a rychle se ti dostane pod kůži.

0.0