Blackbeard´s Island

K zobrazení hry je potřeba mít nainstalovaný Flash Player.

0.0

Popis hry

Blackbeard´s Island není nic jiného než střílení kuliček, zde po pirátsku. Mapa znázorňuje jednotlivé levely, které jsou čím dál složitělší. V každém levelu je vašim úkolem myší obsluhovat jedno nebo více děl, které míří a střílí barevné koule tak, aby tvořili stejně barevné skupiny a mizely z pole. Nesmí se dokutále´t nakonec dráhy.

Další hry v kategorii

Cop Baby

Cop Baby

V této klikací hře je vašim kolem nakrmit dítě a vychovat z něj schopného policistu. Sami musíte řijít na to, jak.

zábavné hry

0.0

Angry Birds Ice Cream

Angry Birds Ice Cream

Rozzlobení ptáci tentokrát trochu odlehčili a místo ostřelování nepřátel se vrhli na zmrzlinu. Snažte se trefit co nejvíc zmrzlin. Hra se hraje myší.

zábavné hry

4.0

Twin Hobo Rocket

Twin Hobo Rocket

Sice je to k nepochopení, ale jakási přestárlá dvojčata, ještě k tomu úplně namol, letí do vesmíru. Vašim úkolem je ovládat jejich raketu, letět za šipkou a vyhýbat se meteoritům. Body získáváte za to, že prasknete balonky. Hra se ovládá ASDW nebo šipkami.

zábavné hry

0.0

Fruits Inc.

Fruits Inc.

Najměte pracovníky, vysaďte sad, pěstujte ovoce a vyrábějte džusy. Hra se hraje myší.

zábavné hry

5.0

Battle For The Boardroom

Battle For The Boardroom

Dvě firmy ve městě soupěří o trh. Jste ve vedení jedné z frem. Vysílejte svoje lidi směrem k budovám a snažte se, aby vaši lidé obsadili budovy v celém městě. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Maze Runner

Maze Runner

Vašim úkolem je zmapovat co největší část bludiště. Pohybujete se šipkami, vyhýbáte se bludištním příšerám. Hra se hraje šipkami.

zábavné hry

0.0

Plastic Balls

Plastic Balls

Myší nebo šipkami ovládáte středovou pálku, kterou pinkáte míč, který sráží předměty a dostává za to body. zabraňte tomu, aby míč spadl do díry.

zábavné hry

0.0

Hop And Pop

Hop And Pop

Dva velikonoční zajdové se na palouku věnují velikonočním hrátkám, ale hrají jaksi proti sobě. Střílejí barevná vajíčka do chumlu barevných vajec, ale jeden druhému kazí úmysly. Snažte se předvídat, co kolega udělá a hrát ve chvíli, kdy se připravuje. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Real Superbike

Real Superbike

Jak vypadá zážitek z opravdové rychlosti? Sedíš na nejlepší závodní motorce, asfaltová trať ubíhá k cílové rovince a tvým soupeřům dochází, že tento závod je pro ne ztracený. Skvělé motorky, bláznivá rychlost, prudké zatáčky, neúprosní soupeři, hokot motorů a peníze. Všechny tyto prvky najdeš v novém závodním simulátoru od Qplaze TM. Připraveno je deset tratí v různých malebných koutech světa, čtyřy druhy závodních motorek a možnost jejich vylepšení. Navíc je chování motorek na dráze zpracováno tak, aby se co nejvíce přiblížilo realitě. Ukaž všem, že jsi to právě ty, kdo si zaslouží titul "Král asfaltu".

0.0

Abaddon

Abaddon

Do vesnice Murgoth přišel mor. Všichni obyvatelé hradu utekli pryč. Sklepení se tak stalo perfektním místem pro izolaci nemocných. Černá smrt si však nebere rukojmí - nikdo nezůstal naživu. Abaddon je jedinečné RPG v izometrické grafice a s rozsálými úrovněmi. V podzemí hradu na vás čeká spousta překvapení. Na výběr máte ze tří základních charakterů - žoldák, námořník a mnich.

0.0

3D Tennis Professional

3D Tennis Professional

Nyní můžete zažít opravdový tenis přímo ve vašem mobilu. Vybrat si lze z několika protihráčů a díky tomu si zvolíte obtížnost hry. Protihráči mají různé schopnosti a vlastnosti. Každý z nich má nějaké své silné a slabé stránky, tomu můžete přizpůsobit vaší taktiku. Zkuste porazit toho nejslabšího a dále postupujte až k tomu nejlepšímu.

2.0

Townsmen 4

Townsmen 4

Temný středověk tě pohltil svým kouzlem! Nacházíš se v malém klášteře, obklopený pohanským osídlením a nepřátelsky zaměřeným klášterním řádem. Kromě vaření piva a pečení chleba, je tvým každodenním úkolem převést na víru co nejvíce duší. Prodáváš svaté písmo, pořádáš pravidelně mše a přesvědčuješ toho nebo onoho osadníka pod nátlakem zbraní. Toto je jediná cesta jak naverbovat dostatek mnichů, s jejichž pracovní silou dovedeš klášter k bohatství a prestiži. Krok za krokem získáváš potřebný respekt tvých bratrů. Musíš moudře hospodařit a poskytovat potřebnou duševní pomoc obyvatelům osady, aby ses mohl stát úspěšným vůdcem bratrstva. Vybuduj říši, bojuj za každý kousek země a ochraňuj věřící od spárů černých mnichů! Nikdy nezapomeň: víra sama o sobě nemůže přenášet hory!

0.0