Blackbeard´s Island

K zobrazení hry je potřeba mít nainstalovaný Flash Player.

2.0

Popis hry

Blackbeard´s Island není nic jiného než střílení kuliček, zde po pirátsku. Mapa znázorňuje jednotlivé levely, které jsou čím dál složitělší. V každém levelu je vašim úkolem myší obsluhovat jedno nebo více děl, které míří a střílí barevné koule tak, aby tvořili stejně barevné skupiny a mizely z pole. Nesmí se dokutále´t nakonec dráhy.

Další hry v kategorii

Butterfly Fantasy

Butterfly Fantasy

Pomocí hledání rozdílů poznejte příběh vězně, uvězněného jakýmisi příšerami. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Christmas Crusades

Christmas Crusades

Na Santu na Jižním pólu vzali útokem ďábelské bytosti, které vánoce a vše co se Santou souvisí, prostě nesnáší. Pomozte santovi pomocí kouzelných obranných věží ochránit jeho obydlí a holý život. Hra se ovládá myší.

zábavné hry

0.0

Obsoleter

Obsoleter

Není snadné trefit se do létajících předmětů. Pokuste se o to a nasbírejte co nejvíce bodů. Střílíte myší.

zábavné hry

0.0

Logrunner

Logrunner

Přeneste z jednoho břehu na druhý co nejvíc předmětu a co nejrychleji. Přes řeku přeskakujte po kládách a nespadnete do vody. Hra se hraje šipkami.

zábavné hry

0.0

Mosquito And Cow

Mosquito And Cow

Moskyt si chce sednout na krávu, ta mu to ale nedovolí, dokud je v pohybu. Vymyslete tedy způsob, jak krávu znehybnit. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Baltar

Baltar

Černobílé kolečko musíte dostat na plošinu. Myší natáhněte kolečko do směru, kam má letět a někdy bude potřeba využít přenosu. Kolečko střílí světla, mezerníkem mění jejich barvu. kolečko vstupuje do červeného, vystupuje z bílého. Lze přenášet i předměty. Světýlka se uchytí pouze na tráve.

zábavné hry

0.0

Bomb Squad

Bomb Squad

Cílem hry je dostat bombu do misky a přitom sebrat bonusové žluté obdélníky. Hra se hraje myší a komplikovanost hry spočívá v tom, že bombu nesete na tyči a balancujete. Bomba vám nesmí spadnout nebo se dotknout stěny.

zábavné hry

0.0

Shapik

Shapik

Jeden z dvojice skřítků byl lapen a unesen a ten druhý se vydává na dobrodružnou cestu za jeho záchranou. Po cestě zachrání včelku, který se stane jeho pomocníkem. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Hockey Power League

Hockey Power League

Budeš potřebovat sílu, kuráž, týmovou spolupráci a chladnou hlavu: protože nesmíš minout svou vítěznou trefu. Vyber si nejlepší hráče a veď je k úspěchu na mistrovství světa. Akce, rychlost, taktika: toto je "Hockey Power League".

0.0

3D Rally Evolution

3D Rally Evolution

3D Rally Evolution – to je jeden z nejlepších 3D simulatorů automobilových závodů pro mobilní telefony. Moderní mobily již umožňují zpracovávat nádhernou 3D grafiku a realistickou fyziku aut. Ve hře můžete přepínat mezi několika módy pohledu. Najdete zde velké množství tratí ze všech koutů světa. Na výběr máte z pěti realistických modelů aut, od těch levnějších až po skutečná žihadla. Zažij si ten pocit opravdového závodníka během turnaje.

0.0

Abaddon

Abaddon

Do vesnice Murgoth přišel mor. Všichni obyvatelé hradu utekli pryč. Sklepení se tak stalo perfektním místem pro izolaci nemocných. Černá smrt si však nebere rukojmí - nikdo nezůstal naživu. Abaddon je jedinečné RPG v izometrické grafice a s rozsálými úrovněmi. V podzemí hradu na vás čeká spousta překvapení. Na výběr máte ze tří základních charakterů - žoldák, námořník a mnich.

0.0

HillBilly Hilbert

HillBilly Hilbert

Hillbert má hodně práce se sklízením rýžových plantáží. Pokud pořádně nezaprší a nepřijdou blesky, zaútočí na jeho pole žáby. Pomozte Hillbertovi s jeho úkolem než padne úplným vyčerpáním.

0.0