Blackbeard´s Island

K zobrazení hry je potřeba mít nainstalovaný Flash Player.

0.0

Popis hry

Blackbeard´s Island není nic jiného než střílení kuliček, zde po pirátsku. Mapa znázorňuje jednotlivé levely, které jsou čím dál složitělší. V každém levelu je vašim úkolem myší obsluhovat jedno nebo více děl, které míří a střílí barevné koule tak, aby tvořili stejně barevné skupiny a mizely z pole. Nesmí se dokutále´t nakonec dráhy.

Další hry v kategorii

Fragger

Fragger

Myší natáhnete šipku a kliknete pro vyhození granátu. Snažte se vybuchnout všechny panáky nebo je shodit kamsi pryč ze scény.

zábavné hry

0.0

Run 2

Run 2

Bruslař nebo běžec? Vyberte si sympatičtější druh pohybu kupředu a pusťte se do bláznivého úprku po jakési dráze plné mezer. Snažte se udržet na dráze co nejdéle. Pohybujete se šipkami, skok mezerníkem.

zábavné hry

0.0

Medieval Quest

Medieval Quest

Sbírejte mince a klíče a najděte cestu ven z kobek plných smrtelných nástrah. Pohybujete se klávesami WASD.

zábavné hry

0.0

Playing With Fire 2

Playing With Fire 2

Kdo si hraje s ohně, respektive s dynamitem, spálí se! Přímo vybouchne! Jde o to, o kdo vybouchne jako poslední. ten je vítěz. Pohybujete se šipkami, výbušninu umísťujete mezerníkem na vhodná místa, vyhýbáte se nastraženým výnušninám, sbíráte bunusy, které zlapší vaše schopnosti.

zábavné hry

3.0

Tsunami Wall

Tsunami Wall

Myší umístěte mezi hrát a budovu různé tvary, které mají za úkol utlumit vlnu vody z protržené hráze a zachránit tak budovu. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

S.A.R.A.

S.A.R.A.

Prohledejte s pomocí robota povrch Marsu a najděte vodu. vyřešte všechny zapeklité situace. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Make Happy Umbrella Man

Make Happy Umbrella Man

Umbrella man je zženštilý paňáca, jehož obšťastní pouze pokud si může zalétat v oblacích za pomoci svého deštníčku. Bohužel k tomu potřebuje vás, abyste mu kouzelnou tužkou (myší) namalovali v oblacích linku, o kterou zasekne svoje paraple a poveze se. Vašim úkolem bude pána s deštníkem udržet ve vzduchu co nejdéle. Plánujte mu trasu tak, aby posbíral co nejvíce potravin a jiných bonusů. Pokud spadne, uraženě zaleze do postele a tam bude bečet. No fuj hanba ...

zábavné hry

0.0

Robotegy

Robotegy

Zničte hlavního robota na nepřátelské straně. Roztáčejte symboly, zvolte první z nic a doufejte, že vám padnou stejné znaky. Posle toho, jestli točíte červenými, zelenými nebo modrými znaky, rozhodujete, zda se chcete bránit nebo útočit. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Ice Hockey

Ice Hockey

Máte rádi lední hokej? Nyní se dostává rovnou do vašeho mobilu. Budete lepší než soupeř? Vyzkoušejte si kombinační hru, přihrávky, přesilovky nebo třeba sólo přes celé hřiště. A uvidíme který tým se stane mistrem světa!

0.0

Spider-Man 3 Puzzle

Spider-Man 3 Puzzle

Ve hře Spider-Man 3 Mobile Puzzle Game je vaším úkolem spojit tři a více stejných kousků, abyste mohli pokračovat v cestě dále. A získávat body při boji proti nepřátelům jakými jsou New Goblin, Venom a Sandman. Čeká na vás 20 levelů a několik herních módů.

0.0

5 rings Decathlon

5 rings Decathlon

Královská disciplína atletiky přichází do Vašeho mobilního telefonu. Zahrát si můžete jen jednu disciplínu nebo celý turnaj. Zkuste si to rozdat proti počítači a překonat existující rekordy. Kdo získá nejvíce medailí, stane se celkovým vítězem!

0.0

The Crow

The Crow

Lidé dřívě věřili, že pokud někdo zemře, přiletí vrána a odnese jeho duši do světa mrtvých. Ale obšas se stane něco tak strašného, že si duše sebou nese obrovský smutek a nemůže tak v klidu odpočívat. Potom v některých případech, obravdu jen v některých, může vrána přinést duši zpět aby vše špatné napravila.

0.0