Blackbeard´s Island

K zobrazení hry je potřeba mít nainstalovaný Flash Player.

2.0

Popis hry

Blackbeard´s Island není nic jiného než střílení kuliček, zde po pirátsku. Mapa znázorňuje jednotlivé levely, které jsou čím dál složitělší. V každém levelu je vašim úkolem myší obsluhovat jedno nebo více děl, které míří a střílí barevné koule tak, aby tvořili stejně barevné skupiny a mizely z pole. Nesmí se dokutále´t nakonec dráhy.

Další hry v kategorii

Spin Soar

Spin Soar

Šipkami se pohybujete mezi asteroidy, které se řítí proti vám. Vyhněte se jim, nebo hra končí. Abyste to něměli tak snadné, trasa se bude různě stáčet a naklánět, ale vždy na to budete upozorněni dvojitou šipkou.

zábavné hry

0.0

Latin Heat

Latin Heat

Sexy dívka má sice moc pěknej zadek, ale za tímhle barem se musí makat! Jejím úkolem je co nejrychleji obsloužit zákazníky a pak uklidit sklo. Hra se hrajhe myší.

zábavné hry

0.0

Monkey Go Happy - Mini Monkeys 2

Monkey Go Happy - Mini Monkeys 2

Najděte 15 malých opiček a shromážděte je do koše. Pak bude vaše opička šťastná. Ne všechny opičky jsou umístěna na dostupném místě. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Papa´s Taco Mia

Papa´s Taco Mia

Vítězka soutěže v pojídání obložených placek vyhrála celý fastfood. Příprava placek pro hosty není ale žádná flákárna. Musí zapsat objednávku, připravit maso a nakonec dodat přílohu. A to co nejrychleji. Hra se hraje myší.

zábavné hry

3.7

Murphys Gesetz 2

Murphys Gesetz 2

Vánoce jsou svátky klidu a míru. Možná pro vás, ale ne pro chudáka Ježíška (Santu :) V této zlomyslné hře mu při jeho nadělování dárku dáte pěkně pokouřit. Vašim úkolem je dovést hrdinu k naprostému šílenství díky souhře nešťastných „náhod“ a schválností, které nastražíte. Úroveň chudákova šílenství ukazuje měřidlo dole. Co by třeba Santa říkal tomu, kdyby mu někdo pod zadkem zapálil oheň? Hra se hraje tak, že myší přetahujete různé předměty nebo klikáte na věci.

zábavné hry

0.0

Hidden

Hidden

Zkuste být neviditelný. Kraďte po budově poklady, schovávejte se do stínu před kamerami, pokud spustíte alarm, zůstaňte skryti dokud nepomine nebezpečí, nepřátel se zbavujte pomocí Z. Pohybujete se šipkami.

zábavné hry

3.0

Front Runner

Front Runner

Neškodný vesmírný výlet se zvrhl v hon na Rudého Ivana, proslulého teroristu vesmíru a v boj proti spoustě nepřátel. Hra se hraje myší - pohybujete se, střílíte a sbíráte noty.

zábavné hry

5.0

Rockstar hero

Rockstar hero

Takže ty by ses chtěl stát rockovou hvězdou, ale nemáš talent, nemluvě o pořádné elektrické kytaře? Teď už není třeba se ztrapňovat na veřejnosti hraním na pomyslnou kytaru, tahle hra, Rockstar hero, ti umožní to rozjet pěkně v soukromí. Jednoduše připrav palec, sleduj obrazovku a následuj pohyby Rockového hrdiny na obrazovce.

5.0

Terminator Salvation

Terminator Salvation

Ujmi se role Johna Connora, vůdce Hnutí odporu, v post-apokalyptickém světě roku 2018 v Los Angeles. Po boku Marcuse Wrighta, Kyla Reese a dalších bojovníků bojujte o přežití proti silám Skynetu. Střílečka z pohledu třetí osoby inspirovaná čtvrtým dílem ze série filmů Terminator.

0.0

Moo Poo

Moo Poo

Proč bys měl být rád, když tě počastuje svým výkalem pták? Protože naštěstí krávy létat neumějí! No ale k věci... něco se zatraceně převrátilo naruby a všechny krávy v okolí začaly trpět nemocí létajících krav. Toho lze ale využít - budeš hrát v pozici sousedovic skotu a můžeš se pomstít všem, kteří kdy konzumovali tvé mléko. Potřebuješ materiál na doplnění "munice"? Zaleť si dolů na Zemi a začni se pást... ale pozor na zlé vesničany!

0.0

JAVA Chat

JAVA Chat

Pokecej s přáteli přes mobil téměř zdarma. Chatování přes JAVA Chat je levnější než posílat SMSky! Aplikace mojelogo JAVA Chat je chat do mobilních telefonů s podporou javy, umožňující plnohodnotnou on-line komunikaci skupin lidí. JAVA Chat je funkční na všech JAVA mobilech a umožňuje uživatelům veškerou funkčnost, na kterou jsou zvyklí z běžných internetových chatů a navíc podporuje přenos fotografií.

0.0