Blackbeard´s Island

K zobrazení hry je potřeba mít nainstalovaný Flash Player.

2.0

Popis hry

Blackbeard´s Island není nic jiného než střílení kuliček, zde po pirátsku. Mapa znázorňuje jednotlivé levely, které jsou čím dál složitělší. V každém levelu je vašim úkolem myší obsluhovat jedno nebo více děl, které míří a střílí barevné koule tak, aby tvořili stejně barevné skupiny a mizely z pole. Nesmí se dokutále´t nakonec dráhy.

Další hry v kategorii

Knights

Knights

Tvořte skupiny tří stejných erbů a vlajek a ony zmizí. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Mitoza

Mitoza

Na počátku bylo jen malé semínko rostliny a pak už se děly jen samé divné věci. Co všechno může způsobit malé semínko, o tom jste neměli sebemenší tušení. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Hidden Numbers - Halloween special

Hidden Numbers - Halloween special

Hledej skrytá čísla na strašidelném pozadí. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Pour The Fish

Pour The Fish

Zachraňte život rybičce, vodou pochopitelně. Rybička uvízla kdesi v podzemí a je bez vody. Vodu musíte k rybičce dostat tak, že upravíte okolí rybičky a vytvoříte pro vodu tunely a odstraníte překážky. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Ball Revamped 2

Ball Revamped 2

Pomocí všech šipek zaveďte míč do cílového políčka. Míč neustále samovolně klesá a není těžké nad ním ztratit kontrolu.

zábavné hry

0.0

The Mob Job

The Mob Job

Pracujte pro mafiány v čínské čtvrti v LA - dělejte jim řidiče a zabíjejte pro ně. Řídíte šipkami a mezerníkem brzdíte. Zbytečně nebourejte.

zábavné hry

3.0

Undercurrent

Undercurrent

Ovládáte jakousi ostnatou breberku, která má za úkol, stejně jako ostatní breberky, nabodnout nepřítele a tak ho usmrtit. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Fire Truck

Fire Truck

Naložte vodní bomby a uhánějte rychle k požáru. Vodu naložíte kliknutím na páčku, jízdu řídíte klávesami ASDW nebo šipkami a požár se hasí myší.

zábavné hry

0.0

Journey To the Center Of the Earth 3d

Journey To the Center Of the Earth 3d

Cesta do středu země je akční adventura, která vás zavede na mnohá dobrodružstvá inspirovaná stejnojmenným filmem. Zahrajte si za Trevora Andersona, Seana Andersona a Hannah v mnoha různých dobrodružstvích, kde se setkáte s prehistorickými zvířaty, přírodními katastrofami a pokuste se nakonec dostat zpět na povrch do jižní Itálie.

0.0

Olden War

Olden War

Jako velitel máš za úkol dobýt 5 nových zemí, které mají bohatá ložiska rudy a úrodná pole. Pokud budeš úspěšný, můžeš se pokusit o další rozšíření. Budeš kontrolovat a rozšiřovat armádu, která se skládá z velkého počtu různých jednotek. Ale buď opatrný, tato území jsou osídlena původními domorodci a konkurenční klan má stejný cíl jako ty. Ohavný klan Red Devils musí být poražen!

5.0

Tournament Arena Soccer 3D

Tournament Arena Soccer 3D

Tournament Arena Soccer 3D je unikátní Java hra, která přináší fotbal do 3D prostředí. Národní týmy se tu utkávají na stadionech a píšťakla odstartuje bitvu. Vyberte si svůj tým, vyhrajte s ním zápasy, které vás čekají a vztyčte svou vlajku nad celým světem. Hra má dva různé módy, rychlý zápas (instant play) a turnaj (tournament) ve kterém odehrajete celou sezónu.

0.0

Secret Of Maya

Secret Of Maya

Jsi připraven odhalit Tajemství Májů? Zapni svůj mobil a vydej se do hlubin tajemné džungle, kde se nachází ztracený Chrám Májů. Pouze ale v tom případě, že se nezalekneš nemrtvých můmií, kostlivců a dalších hrozných stvoření!

0.0