Blackbeard´s Island

K zobrazení hry je potřeba mít nainstalovaný Flash Player.

2.0

Popis hry

Blackbeard´s Island není nic jiného než střílení kuliček, zde po pirátsku. Mapa znázorňuje jednotlivé levely, které jsou čím dál složitělší. V každém levelu je vašim úkolem myší obsluhovat jedno nebo více děl, které míří a střílí barevné koule tak, aby tvořili stejně barevné skupiny a mizely z pole. Nesmí se dokutále´t nakonec dráhy.

Další hry v kategorii

Fishdom H2O

Fishdom H2O

Toužíte mít nádherné mořské akvárko? Nyní se vám může váš sen splnit. Hledejte předměty na mořském dně a za výdělek si kupujte rybičky, okrasné předměty a příslušenství. Akvárko musí být vyvážené. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Pepe LePews Love Run

Pepe LePews Love Run

Pomocí šipek dostaňte zamilovaného tchoře k jeho samičce.

zábavné hry

5.0

Crop Defenders

Crop Defenders

Pomocí různých opeřenců ubraňte svoji zeleninovou zahrádku. Na začátku každého levelu nakoupíte opeřence. Opeřence ovládáte myší (navigaci i střelbu). Kromě nákupu zvířat můžete i upgradovat jejich schopnosti a nakupovat další zbraně.

zábavné hry

5.0

Mansion Impossible

Mansion Impossible

Zahrajte si na realitního makléře. Nakupujte domy zalevno a prodávejte je, až jejich cena stoupne. Tak si postupně vyděláte na stále větší a dražší domy, které vám více vydělají. Hra se ovládá myší.

zábavné hry

0.0

Pink Archer

Pink Archer

S růžovým lukostřelcem trefujte předměty ve vašem okolí, vše je bodově ohodnoceno. V každém levelu musíte dosáhnout určitého počtu bodů. Mezi levely můžete vidět cíle, kterých máte dosáhnout. Luk ovládáte myší – sílu výstřelu i směr.

zábavné hry

0.0

Isis

Isis

Velmi obtížné hledání rozdílů. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Kyobi

Kyobi

A je to opět tu - tvořte trojice stejných kostek, které pak zmizí. Ale pozor! Tentokrát nebudete omezeni řadami a sloupci. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Jigsaw Deluxe

Jigsaw Deluxe

Konečně pucle, ve kterých o něco jde. Budete sice opět skládat obrázky, ale čekají vás levely a za úspěchy budete získávat nové a nové obrázky a tvary dílků. Hra je navíc určena dospělými malým dětem, protože si můžete zvolit počet dílků. Cílem hry je složit obrázek v co nejkratším čase. Hra se hraje myší.

zábavné hry

1.0

Rikki The Dwarf

Rikki The Dwarf

Kdysi dávno za devatero horami, devatero lesy a devatero řekami žil jeden malý pěkný trpaslík jménem Rikki. Stop! Tady končí pohádky. Proradná Griselda musí zaplatit za ukradenou kozu! Rikki the Dwarf je akční adventura. Tvým úkolem je porazit všechny nestvůry v každém kole.

5.0

Rockstar hero

Rockstar hero

Takže ty by ses chtěl stát rockovou hvězdou, ale nemáš talent, nemluvě o pořádné elektrické kytaře? Teď už není třeba se ztrapňovat na veřejnosti hraním na pomyslnou kytaru, tahle hra, Rockstar hero, ti umožní to rozjet pěkně v soukromí. Jednoduše připrav palec, sleduj obrazovku a následuj pohyby Rockového hrdiny na obrazovce.

5.0

Smileville Bubble

Smileville Bubble

Mobilní verze klasické logické hry. Dostaňte stejné barvy bublin k sobě, tím zmizí a snažte se udržet ve hře co nejdéle. Skvělá hratelnost je velmi návyková a i díky s vynikající grafice udrží ve hře kohokoliv.

2.0

Arcade Park Volume 2

Arcade Park Volume 2

Druhá část sbírky těch nejlepších arkádových her, které se staly hity minulých let, je tu! V Arcade Park Volume 2 najdete hry Digger, Galaxy Invaders a Gold Hunter.

5.0