Blackbeard´s Island

K zobrazení hry je potřeba mít nainstalovaný Flash Player.

2.0

Popis hry

Blackbeard´s Island není nic jiného než střílení kuliček, zde po pirátsku. Mapa znázorňuje jednotlivé levely, které jsou čím dál složitělší. V každém levelu je vašim úkolem myší obsluhovat jedno nebo více děl, které míří a střílí barevné koule tak, aby tvořili stejně barevné skupiny a mizely z pole. Nesmí se dokutále´t nakonec dráhy.

Další hry v kategorii

Youda Fisherman

Youda Fisherman

Starejte se o chod mořského přístavu, kde se setkávají rybáři a obchodní lodě, ale jsou tu i piráti, které musíte zneškodnit. Postarejte se o hladký chod v přístavu. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Wonderputt

Wonderputt

Zahrajte si golf na nejfantastičtějším hřišti, které jste kdy viděli. Hra se hraje myší - namíříte a vystřelíte.

zábavné hry

0.0

Know Your Strenght

Know Your Strenght

Snažte se trefit papírovou kuličkou do koše. Klikáním, určíte směr a rozmach. Na vítězný zisk bodů máte 60 sekund, ale pozor, způsobíte-li škodu v místnosti, strhnou se vám body. Zkuste být nejlepší. Nebo aspoň nebýt v mínusu.

zábavné hry

0.0

Monkey Go Happy 6

Monkey Go Happy 6

Dejte malé opičce důvod ke štěstí tím, že vyřešíte situaci v jejím okolí. Hra se hraje myší.

zábavné hry

5.0

Bowels Physics TD

Bowels Physics TD

Ubraňte se před nemocemi, které neustále útočí zvenčí a snaží se dostat do těla. Okolo cesty rozestavte obranné mikroorganismy a poté je upgradujte. Hra se hraje myší.

zábavné hry

5.0

Full Moon

Full Moon

Pomozte hladovému králíkovi posbírat za úplňku vše, na co si vzpomene. Myší zkoušejte co se dá a přijděte na způsob jak králíka nakrmit.

zábavné hry

0.0

TU - 95

TU - 95

Na chvíli se stanete pilotem letadla a budete, v rámci výcviku, plnit letové úkoly – od nejjednodušších po nejsložitější. Ovládání letadla není snadné, zvláště proto, že ovládání není nijak zvláště vysvětleno. Letadlo se ovládá klávesami FGH, mezerníkem a šipkami.

zábavné hry

4.0

Brick Yard 2

Brick Yard 2

Tak v tomhle domě by asi nechtěl nikdo z nás bydlet. Myší popadněte nějakou stavební kostku a umístěte ji na platformu a na ni stavějte další a další kostky, aby byl dům co nejvyšší a nejstabilnější. Kostky se nadají natáčet kolečkem myši.

zábavné hry

0.0

3D Alpha Zone

3D Alpha Zone

Na obydlenou planetu Ferrinox 9 náhle zaútočily nepřátelské jednotky. Jako člen Bezpečnostnho komanda musíš najít tajné databáze ve třech hlavních městech a vyhodit do vzduchu reaktor ve velitelském centru. Díky tomu budou všechny systémy osídlené lidmi konečně v bezpečí! Rozsáhlé úrovně ve 3D, 6 druhů nepřátel, 4 zbraně, výtahy, schody, vypínače a klíče dělají hraní 3D Alpha Zone mimořádně zábavné.

0.0

Prince of Persia

Prince of Persia

Princ je zpět v novém dobrodružství, ve kterém vás spolupráce s tajemnou Elikou povede prvky v mobilních akčních hrách dosud nevídanými. Díky partnerství s Elikou budete moci předvádět akrobatické prvky, bojovat proti gigantickým monstrům a kombinovat prvky magického a elektrizujícího boje. Abyste zachránili svět, musíte být připraveni na vše: nálety draků, skoky z dlouhých lan, bitvy s velkým množstvím nepřátel či bohaté prostředí s mnoha nástrahami v podobě pastí a tajemných míst.

0.0

Solitaire 2

Solitaire 2

Nejoblíbenější hra úředních pracovníků je právě dostupná i pro tvůj mobil! Můžeš si ji zahrát kdekoliv - v autobusu, ve vlaku, na nudné přednášce nebo třeba na tetiných nezajímavých narozeninách. Nová grafika, nové zvuky, možnost soupeřit s těmi nejlepšími z celého světa díky posílání nejvyšších skóre přes server hry... to jsou hlavní lákadla této povedené karetní hry.

1.0

Bublex

Bublex

Skládej dohromady bubliny stejné barvy aby praskly. Čím víc jich složíš, tím víc dostaneš bodů. K dispozici máš zajímavé bonusy, které vylepšují hru.

0.0