Blackbeard´s Island

K zobrazení hry je potřeba mít nainstalovaný Flash Player.

2.0

Popis hry

Blackbeard´s Island není nic jiného než střílení kuliček, zde po pirátsku. Mapa znázorňuje jednotlivé levely, které jsou čím dál složitělší. V každém levelu je vašim úkolem myší obsluhovat jedno nebo více děl, které míří a střílí barevné koule tak, aby tvořili stejně barevné skupiny a mizely z pole. Nesmí se dokutále´t nakonec dráhy.

Další hry v kategorii

Bistro Stars

Bistro Stars

V téhle restauraci budete mít v kuchyni pěkný fofr. Jídlo budete z kuchyně expedovat hraním téhle jednoduché hry - tvořte řady stejných obrázků vedle sebe a tímto způsobem přebarvěte celé pole. Hra se hraje myší.

zábavné hry

5.0

Lost Probe

Lost Probe

Pomocí koule na řetězu posbírejte všechny hvězdy a dostaňte se až na zelené kolečko na konci chodeb, které Vás přesune do dalšího levelu. Mezi levely můžete vylepšovat vlastnosti hry. Hru ovládáte šipkami. Snažte se vyhnout kolizi se stěnami.

zábavné hry

0.0

Theme Hotel

Theme Hotel

Postavte si hotel, udělejte z něj pětihvězdičkový luxus, uspokojte hosty, prosperujte. Hra se hraje myší. Stavíte místnosti, najímáte zaměstnance, sledujete graf vývoje a čtete názory hostů na hotel. Plňte stanovené cíle.

zábavné hry

5.0

Flip Card Game

Flip Card Game

Snažte se strefit se všemi svými kartami do klobouku. Dobře, tak alespoň jednou. Vzdálenost i směr hodu určujete myší.

zábavné hry

0.0

Penguin Gem Cannon

Penguin Gem Cannon

Malý tučňák a jeho kouzelná ryba mají v zemi ledu o zábavu postaráno - sestřelují barevné krystaly. Nejde to však dělat ledabyle, je potřeba pořádně mířit. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Dice Mogul

Dice Mogul

Kdo zná hru Monopoly, bude hned vědět oč půjde. Jde o to, že se snažíte prostřednictvím nákupu co nejlukrativnějších míst, vydělat co nejvíce peněz. Pokud totiž váš soupeř stoupne na vaše pole, platí pokutu a naopak. Pokud vyčerpáte svoje peníze, hra pro vás končí.

zábavné hry

0.0

Invisibility

Invisibility

Invisibility znamená neviditelnost. V neviditelnosti je zakopaný pes právě v této hře. Poměrně jednoduchý úkol přejet myší ze startu do cíle bez dotknutí čehokoli, je zde ztížen tím, že kurzor vaší myši není vidět. Tak směle do díla!

zábavné hry

0.0

Trollface

Trollface

Bezva hra na téma Trollové a jejich kulišácká povaha. Hra je se myší.

zábavné hry

2.0

Eurocalc

Eurocalc

Na Slovensku se blíží přechod z koruny na Euro. Abyste byly neustále v obraze a věděli jaké ceny v Eurech odpovídají cenám v korunách, na které jste zvyklí, mužete vždy použít aplikaci Eurocalc. A žádný obchodník, vás už neobalamutí.

0.0

Mobidogs Labrador Retriever Edition

Mobidogs Labrador Retriever Edition

Mobidogs jsou zpět! Po velkém úspěchu s pejskem Westie vám nyní nabízíme verzi s labradorem: opravdový nejlepší přítel ve vašem telefonu! Se svou legendární dobrou náladou vám labrador přinese spoustu zábavných momentů. Jeho nekonečnou energii si můžete vyzkoušet ve třech minihrách se skvělou hratelností. Jakmile jednou Mobidogs spustíš, už nikdy nebudeš chtít svého psího přítele opustit. Také grafika byla vylepšena, aby vám přinesla co nejlepší herní zážitek.

0.0

Midtown Madness 3 Mobile

Midtown Madness 3 Mobile

Je to poprvé co si každý hráč může vyzkoušet akci a nebezpečí XBOXového Midtown Madness 3 přímo ve svých rukou. Zazávoďte si o nejlepší čas, probourejte se skrz překážky a bariéry, plňte úkoly, ale pamatujte, že čas vám vždy a stále ubíhá. Užijte si Midtown Madness 3 mobile.

0.0

Adrenaline Racing

Adrenaline Racing

Sešlápni pedál až na podlahu v této závodní hře plné adrenalinu, který se vám nahrne do celého těla během tříkolového závodu plného zrádných zatáček. Sleduj své mezičasy a stanov nový traťový rekord!

0.0