Blackbeard´s Island

K zobrazení hry je potřeba mít nainstalovaný Flash Player.

0.0

Popis hry

Blackbeard´s Island není nic jiného než střílení kuliček, zde po pirátsku. Mapa znázorňuje jednotlivé levely, které jsou čím dál složitělší. V každém levelu je vašim úkolem myší obsluhovat jedno nebo více děl, které míří a střílí barevné koule tak, aby tvořili stejně barevné skupiny a mizely z pole. Nesmí se dokutále´t nakonec dráhy.

Další hry v kategorii

Bungee Bandit

Bungee Bandit

Osoba přivázaná na laně se na váš povel mezerníkem spustí dolů a zkoupne se tak, kam jej nasměrujete šipkami. Během svého letu musí srazit včechna bonusová kolečka.

zábavné hry

0.0

Kozel pomocník

Kozel pomocník

Vracejte kozlíkem piána a sudy nechte padat do aut, která je rozváži až k Vám do hospůdky.

zábavné hry

5.0

Ragdoll Spree

Ragdoll Spree

Trefte panenkami všechny balonky na nepřístupných místech. Panenky vystřelujete z děla. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Little Samurai

Little Samurai

Malý samurai se vydává na dobrodružnou cestu, aby zachránil rudého draka. Cestu překoná jen díky své chytrosti a dobrým nápadům. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Egg Way

Egg Way

Dostaňte rozklepnuté vajíčko na pánev. Nesmí vám spadnout, nesmí se o nic rozmatlat, například při nárazu do něčeho nebo i při pádu na pánev z velké výšky. Vajíčko na pánev musíte bezpečně a opatrně dopravit tak, že bezprostředně pod ním kreslíte myší linku, po které vajíčko teče.

zábavné hry

0.0

Push The Cat

Push The Cat

Tohle je tak trochu zlomyslná hra. Shoďte kočce na hlavu nějaký předmět. Vaše zlomyslnost je tudíž podmíněna jistou inteligencí. Myší odstraňujte zarážky, které uvolní podepřené předměty.

zábavné hry

0.0

The Golden Bird Of Paradise

The Golden Bird Of Paradise

Máte duši dobrodruha a vydáváte se odhalit jedno prastaré tajemství. Abyste se dostali až do cíle, hledejte všechny předměty uvedené na seznamu. Sbírejte také drahokamy a získáte možnost nápovědy. Používejte předměty z inventáře. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Clusterz!

Clusterz!

Střílejte barevné koule k jejich stejně barevným družkám. Ty pak hromadně zmizí. Občas zase hromadně, bůhvíproč, přibudou. Myší klikáte na místa, kam má koule letět. Důležité je, aby koule nedosáhly dna herního pole.

zábavné hry

0.0

8x1 solitaire

8x1 solitaire

Stáhněte si 8 nejpopulárnějších karetních solitaire her za cenu jedné jediné mobilní hry. Klondike, Spider, Freecell a mnoho dalších vás čeká pěkně pohromadě na jednom místě!

0.0

Fly Submarine

Fly Submarine

Staneš se kapitánem ponorky, která má za úkol zlikvidovat podpůrné jednotky nepřítele. Vydáš se na misi v chladném Atlantiku, kde bude třeba zlikvidovat nepřátele dříve, než se dosáhnou svého cíle. Hra ti předvede také nový engine, který byl vyvinut pro realistické ztvárnění celé akce.

5.0

3D Shadows of Egypt

3D Shadows of Egypt

Jako člen archeologické skupiny jste v Egyptě objevili zcela nový systém tunelů. Avšak po té, co jste se stali obětí neočekávaného útoku, se všechny východy zablokovaly. Vypadá to, že vás čeká boj nejen o pradávný poklad, ale především o život...

5.0

KNOCKOUT BOXING

KNOCKOUT BOXING

Postav se do ringu a rozdej si to v pořádné akci při souboji o šampiona těžké váhy. Knock-outuj svého soupeře k zemi a snaž se ho tam udržet. Tvrdé údery a dobrý pohyb jsou klíčem k úspěchu na cestě stát se šampionem v boxu!

0.0