Blackbeard´s Island

K zobrazení hry je potřeba mít nainstalovaný Flash Player.

2.0

Popis hry

Blackbeard´s Island není nic jiného než střílení kuliček, zde po pirátsku. Mapa znázorňuje jednotlivé levely, které jsou čím dál složitělší. V každém levelu je vašim úkolem myší obsluhovat jedno nebo více děl, které míří a střílí barevné koule tak, aby tvořili stejně barevné skupiny a mizely z pole. Nesmí se dokutále´t nakonec dráhy.

Další hry v kategorii

SpongeBob WhatPants???

SpongeBob WhatPants???

Ostří hoši na dně moře mají na dělání bublin svoje vlastní pravidla, a proto je SpongeBob pro ně škodná. SpongeBob je ale dokáže díky bublinám zneškodnit a pak sebrat co po nich zůstane. Pohybujete se šipkami, bubliny střílíte mezerníkem.

zábavné hry

0.0

Four Score

Four Score

Zahrajte si čtyřhru klasických her. Hry hrajete všechny naráz. Pokuste se být úspěšní v každé z nich.Hry ovládáte šipkami.

zábavné hry

0.0

Bubble Spinner

Bubble Spinner

Na otáčející se střed je nalepen shluk barevných kuliček, které postupně přibývají. Kuličky likvidujete střílením stejně barevných koulí na vhodná místa. Hra se hraje myší.

zábavné hry

4.0

Vampire Skills

Vampire Skills

Naučte upíra být tím pravým upírem, který ovládá všechny podlé dovednosti, aby získal krev spanilých dívek. V každé situaci zvolte správné pořadí těch správných dovedností a jděte dál. Hra se hraje myší.

zábavné hry

4.0

Hoshi Saga 7

Hoshi Saga 7

Najděte nebo vytvořte hvězdu v každém levelu. Hra se hraje myší.

zábavné hry

4.1

Full Moon

Full Moon

Pomozte hladovému králíkovi posbírat za úplňku vše, na co si vzpomene. Myší zkoušejte co se dá a přijděte na způsob jak králíka nakrmit.

zábavné hry

0.0

Grow Cube

Grow Cube

Musíte zjistit, jaký je ten nejsprávnější postup činností a dějů, které se budou s kostkou dít. Postup volíte klikáním na jednotlivé ikony. Hrajete myší.

zábavné hry

0.0

Happy Halloween Escape

Happy Halloween Escape

Zamčený oranžový dům plný dýní a skrývá klíč k cestě ven. Prozkoumejte myší celý dům, řešte záhady a sbírejte předměty.

zábavné hry

0.0

Euroleague Basketball

Euroleague Basketball

Staň se součástí Evropské basketbalové ligy v této hře s oficiální licencí. Špičková grafika a nové inovativní ovládání tě vtáhne přímo do akce na palubovku, kde ucítíš pot a uslyšíš ohlušující davy diváků. Čeká tě 23 utkání mezi tebou a tvými soupeři, než budeš moci nad hlavu zdvihnout titul pro mistra! Zvládneš všechny porazit?

0.0

Micro GP

Micro GP

Micro GP je klasickou hrou Formule 1. Konečně dostupná i prostřednictvím mobilu! Může se chlubit hned 16-ti závodními okruhy světového šampionátu a to za měnících se povětrnostních podmínek: sucho, mokro, děšť.. Za volantem vaší F1, se můžeš pokusit o vítězství v celém šampionátu a nebo se zůčastnit samostatného závodu. Přitom si sami dávkujete palivo a kontrolujete opotřebení pneumatik. Hry se mohou zúčastnit až tři hráči, kteří se střídají v řízení na jednom telefonu. Hra si klade důraz na realističnost včetně zastávek v boxech.

5.0

666 Guitar

666 Guitar

Pevně jsi uchopil svou kytaru, pomalu jsi se otočil čelem k publiku, prohrábnul jsi struny a zazněl fantastickej, hutnej akord! Davy šílí! Vypadá to, že když máš v ruce kytaru, probouzí se v tobě nezkrotná ďábelská síla. Tak zahrej svým miláčkům v tom mnohatisícovém davu ještě něco dalšího! Oni na to čekají! Kde že to bude tvůj další koncert... na svatbě? Na promocích? Nebo snad ve Woodstocku?

0.0

Soul of Darkness

Soul of Darkness

Vstup do fascinujícího středověkého světa jako Kale, tajemný a mocný muže. Pokus se zachránit život a duši své milované, a osvobodit jí ze spárů zlého upíra. Prozkoumej temné lesy a jeskyně, rozlehlé hrady a ohromující katedrály ve svitu úplňku. Nauč se ovládat svůj meč a kopí, a zdokonalovat jejich vlastnosti. Ovládej svou sílu oheně, ledu nebo proměny ve vodní živel, brouka či rybu, aby jsi překonal všechny přikážky, které na tebe čekají. Čelit budeš vlkodlakům, můrám, obludám či zombiím.

0.0