Blackbeard´s Island

K zobrazení hry je potřeba mít nainstalovaný Flash Player.

2.0

Popis hry

Blackbeard´s Island není nic jiného než střílení kuliček, zde po pirátsku. Mapa znázorňuje jednotlivé levely, které jsou čím dál složitělší. V každém levelu je vašim úkolem myší obsluhovat jedno nebo více děl, které míří a střílí barevné koule tak, aby tvořili stejně barevné skupiny a mizely z pole. Nesmí se dokutále´t nakonec dráhy.

Další hry v kategorii

Baby Kicker

Baby Kicker

Rodičové, tohle doma nezkoušejte. Vaše úspěšnost v této hře spočívá v tom, kolik batolat nakopnete a popřípadě ještě rozmáznete jejich nebohé pozůstatky. Pohybujete se šipkami, A provede kop, D bací do mrtvolky.

zábavné hry

3.0

Crazy Maze

Crazy Maze

Zelený balonek se musí dostat od startu přes celé šílené bludiště, až do cíle. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Satanorium

Satanorium

Tajemná holčička v okně temného sanatoria nabádá v vyřešení trýznivé záhady. Zjistěte jak se dostat do budovy a přijít na kloub tomu, co se stalo. Hra se hraje myší.

zábavné hry

2.0

Cursor 10

Cursor 10

Kurzorem klikněte na schodky a dostanete se tak o patro výš. Cílem je dostat se během časového limitu do 16 patra. Jenže jeden kurzor nemá šanci a tak v každém kole začínáte od znova, ale vašemu aktuálnímu kurzoru pomáhá nahrávka předchozí akce vašeho kurzoru. Pohybujte se proto tak, aby vám nahrávky předchozích kurzorů úpomáhaly, jak vy chcete. Hra se ovládá pouze myší.

zábavné hry

3.0

Traffic Command 2

Traffic Command 2

Ovládejte semafory a tím budete řídit provoz na křižovatce. To víte, tomu se říká osobní přístup k lidem. Snažte se zabránit srážce. Odstraňujte problémy. Hra se hraje myší.

zábavné hry

2.5

Space Escape

Space Escape

Vesmír je plný překážek, nebezpečných rotujících předmětů a tak podobně. Abyste splnili misi, musíte doletět do cíle bez kolize s jakoukoli z těchto překážek. Raketu ovládáte šipkami.

zábavné hry

0.0

Fruit Crazy

Fruit Crazy

Tvořte co nejrychleji čtveřice stejných druhů ovoce ve svislých nebo vodorovných řadách. Ovoce nesmí vystoupat až nahoru. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Roll-X

Roll-X

Posbírejte modrou kuličkou všechny mince, ale půjde to pouze s pomocí velké červené koule. Šipkami roztočíte modrou kuličku, a ta rozpohybuje i tu červenou.

zábavné hry

0.0

Ghost Force

Ghost Force

Tři šerifové přísahali, že vytvoří speciální jednotku Ghost Force, kterou vyšlou do boje proti armádě kapitána Borala a osvobodí doktora Larsona, který byl unesen kvůli jeho neobyčejným vědeckým znalostem. Jsou přesvědčeni, že uspějí. Pokud ano, ukončí tím kapitánovu diktaturu a doktor Larson zastaví znečišťování naší planety díky jeho práci na přírodním netoxickém palivu.

0.0

Football Manager 2006

Football Manager 2006

Víš co to obnáší dostat svůj tým na špičku ligového žebříčku? Vyzkoušej si to s Football Manager 2006, hrou, která ti umožní spravovat svůj fotbalový tým. Vyber správnou taktiku, nakup dobré hráče, pravidelně vyhodnocuj statistiky a sleduj jak si mužstvo vede na trávníku.

4.0

Air Warrior

Air Warrior

Aby se NASA připravila na případnou jadernou válku, vyvinula revoluční zbraň schopnou umocnit svou sílu tím, že se promění na smrtonosného robota. Úkolem hry je splnit všechny požadované mise a zničit co největší počet nepřátelských jednotek.

0.0

Townsmen 4

Townsmen 4

Temný středověk tě pohltil svým kouzlem! Nacházíš se v malém klášteře, obklopený pohanským osídlením a nepřátelsky zaměřeným klášterním řádem. Kromě vaření piva a pečení chleba, je tvým každodenním úkolem převést na víru co nejvíce duší. Prodáváš svaté písmo, pořádáš pravidelně mše a přesvědčuješ toho nebo onoho osadníka pod nátlakem zbraní. Toto je jediná cesta jak naverbovat dostatek mnichů, s jejichž pracovní silou dovedeš klášter k bohatství a prestiži. Krok za krokem získáváš potřebný respekt tvých bratrů. Musíš moudře hospodařit a poskytovat potřebnou duševní pomoc obyvatelům osady, aby ses mohl stát úspěšným vůdcem bratrstva. Vybuduj říši, bojuj za každý kousek země a ochraňuj věřící od spárů černých mnichů! Nikdy nezapomeň: víra sama o sobě nemůže přenášet hory!

0.0