Blackbeard´s Island

K zobrazení hry je potřeba mít nainstalovaný Flash Player.

0.0

Popis hry

Blackbeard´s Island není nic jiného než střílení kuliček, zde po pirátsku. Mapa znázorňuje jednotlivé levely, které jsou čím dál složitělší. V každém levelu je vašim úkolem myší obsluhovat jedno nebo více děl, které míří a střílí barevné koule tak, aby tvořili stejně barevné skupiny a mizely z pole. Nesmí se dokutále´t nakonec dráhy.

Další hry v kategorii

Save The Goons

Save The Goons

V roli ochranitele malých tajtrlíků budete vlastním plechovým tělem vykrývat všechny padající bomby a rakety z lítacího talíře. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Polyn

Polyn

Zahrajte si s včelkou tuhle malou hru určenou pro angličtináře nebo malé anglické děti. Během omezeného času získejte dostatek pylu pro postup do dalšího levelu. Myší vybírejte písmena a tvořte anglická slova a pak klikněte na včelu, která z květů posbírá pyl.

zábavné hry

0.0

Up Down Up

Up Down Up

Bludištěm dopravte malou ponorku až k místu, které ji přenese do dalšího levelu. Ponorka se pohybuje podle směru kyslíku. Kliknutím změníte gravitaci a tím i směr kyslíku. Pohybujete se šipkami.

zábavné hry

0.0

ZOO Racer

ZOO Racer

V ZOO se odehrává tajný závod. Po zavíračce zde zvířata závodí po chodnících mezi klecemi v jízdě v miniautíčku. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Gemini

Gemini

Další verze hry s neposedným balonem, který neustále klesá a jen pomocí šipek jej můžete dostat do cílového políčka.

zábavné hry

0.0

Frankentory

Frankentory

Pomozte Frankensteinovi dostat se na svobodu. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Resort Empire

Resort Empire

Vybudujte špičkový resort, ve kterém to bude krásné a návštěvníci budou na vrcholu blaha. Začínáte s recepcí a několika chatkami... Hra se hraje myší. Klíčem k úspěchu jsou upgrady.

zábavné hry

0.0

Soldier Diary

Soldier Diary

Pomozte zelenému vojákovi uprchnout ze zajetí červených vojáků a pak se probojovat nepřátelským územím. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Stop Mosquito

Stop Mosquito

Kolik krát si již byl pichnut komárem toto léto? Otravné komáry a jejich píchnutí, které svědí celou věčnost, tak s tím je už konec! Aplikace AntiMosquito tě ochrání! AntiMosquito vydává zvuk na vysoké frekvenci, který odrazuje komárů pohybovat se v tvé blízkosti.

0.0

Kyranda

Kyranda

Hoď na sebe oblečení tajného agenta v nejnapínavějším závodě jaký jsi kdy viděl! Kyranda Industries pro tebe má speciální misi: jsi připraven ujmout se řízení superauta s úžasnými zbraněmi a triky, a splnit náročný úkol?

0.0

Kawai Kart

Kawai Kart

Zvířátka z celého světa se rozhodla uspořádat turnaj na motokárách, který by měl určit nejrychlejší zvíře planety. Každý očekává, že uvidí obvyklé favority na prvních místech, tentokrát se však cosi změnilo... Panda Kawai se rozhodla zachránit čest všech pand: chce zvítězit v tomto turnaji.

0.0

Biorytmus

Biorytmus

Jsi roztržitý? Smutný? Plný energie? Chybí ti motivace? A nevíš proč? Mohlo by to být tvým biorytmem! Zadej své datum narození a uvidíš tvůj dnešní stav. Chceš vědět jak by ses cítil před důležitým setkáním nebo následující týden? Zadej datum a zjisti své vyhlídky. Podle teorie biorytmu naše životy ovlivňují tři cykly: fyzický, emocionální a intelektuální. Cykly začínají v polovině své dráhy při narození a potom během života nabývají větší a menší hodnoty v závislosti od bodu svého počátku. Hra je k dispozici také v češtině.

0.0