Blackbeard´s Island

K zobrazení hry je potřeba mít nainstalovaný Flash Player.

0.0

Popis hry

Blackbeard´s Island není nic jiného než střílení kuliček, zde po pirátsku. Mapa znázorňuje jednotlivé levely, které jsou čím dál složitělší. V každém levelu je vašim úkolem myší obsluhovat jedno nebo více děl, které míří a střílí barevné koule tak, aby tvořili stejně barevné skupiny a mizely z pole. Nesmí se dokutále´t nakonec dráhy.

Další hry v kategorii

Homerun

Homerun

Doveďte opilce domů. Vzhledem k tomu, že je úplně namol a strašně se motá, musíte myší vyrovnávat jeho stabilitu, aby nespadl, protože jakmile spadne, tak hned usne a hra končí.

zábavné hry

0.0

LEGO The Four Paths

LEGO The Four Paths

Zahrajte si pět malých her s panáčkem z lega. Uhýbejte ohnivým a elektrickým kulkám a skákejte po kamenech co nejvýš. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Naughty Classroom

Naughty Classroom

Že jsou školy plné spratků, to je jakýsi dnešní standart. Asi už to lepší nebude. Nikoho proto nepohorší tahle hra, kde bude vašim úkolem (tedy úkolem žáků) šikanovat učitelku, a to co nejvíc to jde. Ať se hne kamkoli, připravte jí horké chvilky. Myší klikejte na různá místa ve třídě, která vypadají slibně a mohla by způsobit učitelce peripetie a její milí žáčci se už o zbytek postarají.

zábavné hry

0.0

Zyl 2

Zyl 2

Ve správném okamžiku klikněte na míček, který musí spadnout do louže. Míček se smí pohybovat jen po vodě, nesmí se dotknout bílé stěny válce. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Crazy Penguin Catapult

Crazy Penguin Catapult

Jednoduchá pěkná hra pro všechny věkové kategorie, ovládaná pouze jednou klávesou nebo tlačítkem... Tučňáci řekli „a dost“! Medvědi se už dlouho smát nebudou. Doteď medvědi tučňáky beztrestně lovili a používali jako kuželky na bowling, ale tomu je konec. Tučňáci totiž mají plán. Sestrojili katapult, vystřelují se a medvědy zabíjí tak, že na ně z výšky dopadnou. Myší nebo mezerníkem určíte moment odpalu tučňáka a pak stejným způsobem určíte moment dopadu na medvěda. Ve hře postupně získáváte srandovní užitečné bonusy.

zábavné hry

0.0

The Moops - Combos of Joy

The Moops - Combos of Joy

V galagii Moopsíků je velice smutno. Trochu je tam rozveselte. Dobrý způsob je vystřelovat koule a trefit více moopsů zaráz - velmi je to potěší. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Dillo Hills

Dillo Hills

Pásovec by chtěl lítat jako pták a díky hornatému terénu v místě, kde žije, se mu to bude dařit. Pásovce ovládejte šipkami.

zábavné hry

0.0

Junior Goes Fishing

Junior Goes Fishing

Juniora vyhnal hlad na ryby. Jenže tu správnou rybu může chytit jen na tu správnou návnadu. Pomozte Juniorovi chytit rybu. Myší najděte způsob, jak ulovit rybu.

zábavné hry

3.0

Proteus

Proteus

Zachraň Zemi od neustálých útoků nepřátelských mimozemšťanů v této akční vesmírné střílečce. Prostřílej si cestu přímo do srdce mimozemské armády a znič jejich hlavní loď... Hodně štěstí!

0.0

Advanced Karpov 3D Chess

Advanced Karpov 3D Chess

Karpov 3D Advanced Chess jsou nejnovější mobilní šachy využívající opravdovou 3D perspektivu a překvapivě pokročilou umělou inteligenci. Jsi připraven pustit se do tohoto úžasného, pohlcujícího zápasu ve 3D?

0.0

The Crow

The Crow

Lidé dřívě věřili, že pokud někdo zemře, přiletí vrána a odnese jeho duši do světa mrtvých. Ale obšas se stane něco tak strašného, že si duše sebou nese obrovský smutek a nemůže tak v klidu odpočívat. Potom v některých případech, obravdu jen v některých, může vrána přinést duši zpět aby vše špatné napravila.

0.0

Pink Bubble in Trouble

Pink Bubble in Trouble

Pink Bubble je malá růžová bublinka, která zažívá ve svém životě mnohá dobrodružství. Tentokrát je ale zoufalá. Její děti se ztratily! Ještě včera jim dávala dobrou noc, ale dnes ráno jsou pryč! Ztratily se anebo byly uneseny? Pomoz Pink Bubble najít její děti tak rychle jak se jen dá. Ale nezapomeň. Proti tobě není jen čas, ale i zvířata, která se tě snaží zničit, proto se jim raději vyhýbej.

0.0