Blackbeard´s Island

K zobrazení hry je potřeba mít nainstalovaný Flash Player.

2.0

Popis hry

Blackbeard´s Island není nic jiného než střílení kuliček, zde po pirátsku. Mapa znázorňuje jednotlivé levely, které jsou čím dál složitělší. V každém levelu je vašim úkolem myší obsluhovat jedno nebo více děl, které míří a střílí barevné koule tak, aby tvořili stejně barevné skupiny a mizely z pole. Nesmí se dokutále´t nakonec dráhy.

Další hry v kategorii

We Are The Robots 2

We Are The Robots 2

Třiďte a skládejte roboty k sobě, yby zmizeli a uvolnili prostor dalším robotům. Hra se hraje myší a šipkami.

zábavné hry

0.0

Dojo Delivery Dash

Dojo Delivery Dash

Děláte práci doručovatele zásilek. Ty musíte doručit co nejrychleji. Pozor! Nenechte si zásilku ukrást zeleným autem. Šipka vám ukazuje, kterým směrem se máte vydat. Hru ovládáte šipkami.

zábavné hry

0.0

Island Tribe 2

Island Tribe 2

Bude Vás to stát spoustu práce, než na ostrově bude všechno, jak má být. Spravit mosty, zlikvidovat požáry, postavit dílny, postavit totemy, odehnat vosy... Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Ultimate Cannon Strike

Ultimate Cannon Strike

Úkol vaší válečné mise spočívá v tom, že zničíte nepřátelskou budovu a v ní zemřou všichni vojáci. Myší nejprve nastavíte sílu a směr výstřelu a kliknutím vypálíte.

zábavné hry

0.0

Tumble Towers

Tumble Towers

Dostaňte oranžovovu hvězdu bezpečně na podložku a dbejte, aby nespadla kamsi dopryč. Hra se hryje myší - odstraňujte modré tvary.

zábavné hry

0.0

JJ´s Flower Garden

JJ´s Flower Garden

Holčička JJ se stará o květiny, ale není to jednoduché. Pomocí deštníku musí ochránit rostliny před čímkoli jiným než kapkami vody. Myší rozdělávejte a zadělávejte deštníky a snažte se co nejrychleji a co nejbezpečněji rostlinu vypěstovat.

zábavné hry

0.0

Phantasm Pinball

Phantasm Pinball

Pinball je celkem zábavná hra, při které se musíte snažit udržet míček co nejdéle ve hře, aby narážením do překážek nasbíral co nejvíce bodů. Spodní šipkou vypinknete míček do hry a pak ovládáte odrážítka pravou a levou šipkou.

zábavné hry

0.0

PowerGP

PowerGP

PowerGP je akční simulace závodů silničních motocyklů, s mnoha herními módy které vás vtáhnou do hry a už nepustí. Herní módy jsou Grand Prix (velké cena), Knock-out (vyřazovací závod), Beat-The-Clock (časovka) nebo jen Free ride (volný trénink). Vybrat si můžete libovolnou motorku, kterou si navíc můžete upravit podle vlastních potřeb.

0.0

Inquisitors Torments 3D

Inquisitors Torments 3D

Jsi připraven na pořádné napětí ve tvém mobilu? Inquisitor´s Torments 3D tě přenese do světa ponurých katakomb a záhadných tajemnství. Nemrtví a jiná strašná monstra prahnou po tvém životě zatímco ty hledáš místo úkrytu tvého milovaného bratra. A pokud se stane, že se díky tvému umění ve zbrani dostaneš až do srdce samotné temnoty, čeká tě opravdový zápas na život a na smrt. Dávej pozor na každý roh a zeď, všude mohou číhat nemrtví a nepřátelé.

1.0

Space Falcon Commander

Space Falcon Commander

Space Falcon Commander je klasická vesmírná arkádová střílečka. Zde jste v roli elitního kapitána pilotujícího nejnovější vesmírnou stíhačku: Space Falcon. Musíte obstát proti velké přesile nejrůznějších mimozemských nepřátel, kteří obsazují vesmírný prostor. Je to jednoduchá hra 2D hra, která ale byla vytvořena s maximálním důrazem na hratelnost a zábavu. Dosažené score si pak můžete porovnat s hráči z celého světa!

0.0

Bublex Mania

Bublex Mania

Ve hře Bublex Mania je vaším úkolem zvládnout nespočet situací a za pomoci svého důvtipu poskládat alespoň tři bubliny stejné barvy do jedné řady.

4.0