Blackbeard´s Island

K zobrazení hry je potřeba mít nainstalovaný Flash Player.

0.0

Popis hry

Blackbeard´s Island není nic jiného než střílení kuliček, zde po pirátsku. Mapa znázorňuje jednotlivé levely, které jsou čím dál složitělší. V každém levelu je vašim úkolem myší obsluhovat jedno nebo více děl, které míří a střílí barevné koule tak, aby tvořili stejně barevné skupiny a mizely z pole. Nesmí se dokutále´t nakonec dráhy.

Další hry v kategorii

Ovum Defender

Ovum Defender

ová antikoncepční metoda vyvinuta! Vajíčko dostalo zbraň! Bohužel není stoprocentně účinná... Střelba myší, A - ochranný štít, S - sekundární zbraň. Sestřelujte bonusy v podobě prazvláštních předmětů a mezi levely upgradujte.

zábavné hry

0.0

Skull Hunter

Skull Hunter

Střelte do kostlivců, až se rozsypou. Hra respektuje fyzikální zákonitosti, takže přemýšlejte a plánujte střelbu. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Chute Academy

Chute Academy

Myší otevírejte padáky parašutistů, otevřete všechny dřív, než dopadnou na zem.

zábavné hry

0.0

Penguin Slice 2

Penguin Slice 2

Zbavte se zlých tučňáků, zachraňte hodné tlusté tvory. Hra se hraje myší - přetnete konstrukci ve správném místě a konstrukce se zřítí.

zábavné hry

0.0

Orb

Orb

Myší neste kuličku zapeklitým bludištěm plným nemilých překvapení. Za žádných okolností se nesmíte dotknout stěn, jinak začínáte level odznovu. V bludišti se můžete setkat s vysouvajícími se stěnami, červenými body, které vás pošlou určitým směrem, modrými body, které vás zvětší, zelenými, které vás zmenší a žlutými, které vám umožní projít skrz žluté stěny.

zábavné hry

0.0

Daily Wittness

Daily Wittness

Staňte se členem vyšetřovacího týmu, který má na starost objasňování záhadných zločinů. Se svým parťákem sbírejte důkazy, které vás dovedou až k pachateli. Myší označujete na obrázcích rozdíly, které symbolizují důkazy.

zábavné hry

0.0

Sherlock Holmes: The Official Movie Game

Sherlock Holmes: The Official Movie Game

Vtěl se do role legendárního detektiva Sherlocka Holmese a jeho partnera Watsona v oficiální hře k filmu se záhadou, k jejíž vyřešení je zapotřebí důvtipu a tvrdých pěstí. Ženy mizí z ulic Londýna a ďábelský kult Lorda Blackwooda je s tím nějak spojený - ale proč? Bojuj s Blackwoodovými muži v impozantních rvačkách, pronásleduj podezřelé v postranních uličkách, proháněj se přeplněnými ulicemi na povozech a využij svých pozorovacích schopností k nalezení stop, které je zapotřebí spojit dohromady. Tentokrát je tvůj úkol všechno, jen ne jednoduchý.

0.0

Solitaire

Solitaire

Cíl karetní hry Solitaire je v tom, vytvořit za pomoci všech zamýchaných karet čtyři postupky ve čtyřech bárvách, začínajících od esa.

5.0

LEGO Batman: The Mobile Game

LEGO Batman: The Mobile Game

Napětí vrcholí, zatímco Temný rytíř přichází do ulic LEGO Gothamu (za spoustou záporňáků), aby chránil město před panem Freezem, Poison Ivy a Jokerem! Hra LEGO Batman, jako kombinace akčního Batmana s humornými videohrami LEGO, přináší zábavu, kterou si užijí fanoušci v každém věku. Nandejte to nepřátelům pomocí různých chvatů, jako jsou hlavička a podkopnutí, nebo zasáhněte cíle na dálku házením batarangů. Rozbijte předměty na kousky a složte z nich něco nového, abyste vyřešili úkoly nebo vytvořili užitečné nástroje proti nepřátelům.

0.0

Pro Golf Paradise

Pro Golf Paradise

Uteč na chvíli na golfové hřiště a zapomeň na všechno ostatní. Pro Golf Paradise ti přinese ideální letní golfové počasí po celý rok, nádherné okolí na pobřeží a napínavé závody. Připrav se na svůj nejlepší golfový zážitek.

0.0