Blackbeard´s Island

K zobrazení hry je potřeba mít nainstalovaný Flash Player.

0.0

Popis hry

Blackbeard´s Island není nic jiného než střílení kuliček, zde po pirátsku. Mapa znázorňuje jednotlivé levely, které jsou čím dál složitělší. V každém levelu je vašim úkolem myší obsluhovat jedno nebo více děl, které míří a střílí barevné koule tak, aby tvořili stejně barevné skupiny a mizely z pole. Nesmí se dokutále´t nakonec dráhy.

Další hry v kategorii

Escape From The Starship

Escape From The Starship

Smyslem této hry je zorientovat se v prostoru (najdete mapu) a dojít co nejdál – zřejmě k východu. Můžete narazit na nebezpečí v podobě pavouka nebo vetřelce, který vás zabije. Pokud na něco narazíte, seberte to. Pohybujete se šipkami.

zábavné hry

0.0

Crush The Castle 2

Crush The Castle 2

Kliknutím odjistíte katapult a druhým kliknutím uvolníte polena a kameny, které letí na hrad, který musí zbořit a zabít tak jeho obyvatele. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Rubble Trouble

Rubble Trouble

Zbourejte staré budovy - bombami nebo vrtačkou. Zvolíte místo, kde se má začít vrtat, nebo kam se má umístit bomba. Máte omezený počet možností. Hra se hraje myší.

zábavné hry

2.0

Castle Hotel

Castle Hotel

Dopřejte hostům pohodlí ve vašem útulném hradním hotýlku. Se svým týmem je obskakujte, jakmile cokoli budou chtít. Mezi levely zvelebujte hotel. Hra se hraje myší - kliknete na objekt a pak na jeho žadatele.

zábavné hry

5.0

Halloween Feast

Halloween Feast

I v době zamoření dýněmi je potřeba jíst a pít. Pomozte slečně obsloužit všechny hosty, a to co nejrychleji. Klikáním na konkrétní místa a hosty přebíráte a servírujete objednávky a sbíráte platby.

zábavné hry

0.0

Control Gravity

Control Gravity

Otáčejte bludištěm plným nástrah tak, aby se míček působením gravitace dokulil až do cíle. Hra se hraje šipkami.

zábavné hry

0.0

Sketch

Sketch

Vítejte na kurzu kreslení a vizuální paměti! Vašim úkolem je od ruky malovat, zprvu velmi jednoduché, malůvky. Motiv se vám na chvíli ukáže, vy si za pomocí rýsováků (označujete myší) důležité body, pak obrázek zmizí a vy jej musíte nakreslit (taky myší). Obrázek musí být skoro shodný s vaší předlohou a postupujete do dalšího levelu.

zábavné hry

0.0

Kakuro

Kakuro

Tetsuo je zpět a nyní s kalkulačkou! Po jeho úspěšném experimentu se Sudoku, pokračuje doktor Tetsuo ve výzkumu logického myšlení. Pro další experiment si zvolil Kakuro - Sudoku pro lidi, kteří umějí počítat. Tak, ještě jednou, bude váš mozek řádně otestován. Máte chuť si zasoutěžit?

0.0

Prince of Persia

Prince of Persia

Princ je zpět v novém dobrodružství, ve kterém vás spolupráce s tajemnou Elikou povede prvky v mobilních akčních hrách dosud nevídanými. Díky partnerství s Elikou budete moci předvádět akrobatické prvky, bojovat proti gigantickým monstrům a kombinovat prvky magického a elektrizujícího boje. Abyste zachránili svět, musíte být připraveni na vše: nálety draků, skoky z dlouhých lan, bitvy s velkým množstvím nepřátel či bohaté prostředí s mnoha nástrahami v podobě pastí a tajemných míst.

0.0

Age Of Heroes: Army of Darkness

Age Of Heroes: Army of Darkness

Tato strategická RPG hra je prvním dílem ze série dobrodružných fantasy her, které budou brzy následovat. Veďte svého hrdinu, hledejte poklady, splňte úkoly abyste získali peníze a najměte si vlastní armádu, která vám pomůže k vítězství. Perfektní tahové bitvy prověří, jak dobrou bojovou taktiku dokážeš zvolit.

0.0

Stop Mosquito

Stop Mosquito

Kolik krát si již byl pichnut komárem toto léto? Otravné komáry a jejich píchnutí, které svědí celou věčnost, tak s tím je už konec! Aplikace AntiMosquito tě ochrání! AntiMosquito vydává zvuk na vysoké frekvenci, který odrazuje komárů pohybovat se v tvé blízkosti.

0.0