Blackbeard´s Island

K zobrazení hry je potřeba mít nainstalovaný Flash Player.

0.0

Popis hry

Blackbeard´s Island není nic jiného než střílení kuliček, zde po pirátsku. Mapa znázorňuje jednotlivé levely, které jsou čím dál složitělší. V každém levelu je vašim úkolem myší obsluhovat jedno nebo více děl, které míří a střílí barevné koule tak, aby tvořili stejně barevné skupiny a mizely z pole. Nesmí se dokutále´t nakonec dráhy.

Další hry v kategorii

Shark Attack

Shark Attack

Snažte se vylovit z vody všechny šílence, co se koupou ve vodách zákeřného žraloka. Musíte to stihnout v časovém limitu, pokusit se nenarazit do skal a pokud možno se vyhnout i žralokovi, který vás může taky potopit.

zábavné hry

2.0

Space Race

Space Race

Chcete vědět, jak to bylo s prvním letem do vesmíru? Tak si prolistujte tuto dětskou knížku s prostorovými obrázky. Abyste mohli otočit stránku, musíte všechny obrázky spravit, aby byly proti sobě zrcadlově. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Break The Lamp

Break The Lamp

Vystřelte kouli z děla a snažte se zasáhnout žárovku. využijte odrazů a přizpůsobte razanci výstřelu. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Doctor Compactor

Doctor Compactor

Z výhodné pozice ve středu smetiště likvidujte všechny odpadky, které na vás - na robota, budou padat. Trefujte bonusy a budete mít k dispozici lepší výbavu. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Fishenoid

Fishenoid

Snyžte se ulovit ryby, které vězí až u mořského dna. Odrazem o dno loďky trefujte koulí bedny a ryby a zároveň se snažte loďkou zachytávat uvolněné bonusy a ryby. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Meteor Bomber

Meteor Bomber

Je to nebezpečná práce, ale někdo ji dělat musí. Na padající meteory umísťujte bomby a snažte se meteory odstřelit dřív než spadnou na zem. Myší se pohybujete, klikáním umísťujete bomby a mezerníkem měníte typ bomb.

zábavné hry

0.0

Penguin Slice

Penguin Slice

V zemi věčného sněhu ohrožují lidi tučňáci. Obydlují jejich budovy a odmítají svá stanoviště opustit. Pomozte lidem se tučňáků zbavit. Hra se hraje myší. Pomyslnými řezy tučňáky z domků vykrájejte a zlikvidujte je tak, že spadnou nebo se na ně něco zřítí.

zábavné hry

0.0

Blue Archer

Blue Archer

Lukostřelec je opět zde, tentokrát v modrém! Šípy se trefujte do předmětů a zvířat na obrázku a za to získáte body. Cílem v každém levelu je dosáhnout určitý počet bodů. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Speedway 3D

Speedway 3D

Posuňte se v závodech na ploché dráze opět o kousek dál! Vzali jsme naší veleúspěšnou hru a přidali zcela novou dimenzi. Speedway je nyní ve 3D! Hratelnost, která se u vás stala tak oblíbenou, jsme přenesli do realistického 3D prostředí. Nyní se ocitnete opravdu přímo na trati, uprotřed veškeré akce! Náš nový 3D engine využívá technologii JSR 184, pomocí níž vás přeneseme přímo za vašeho závodníka, takže uvidíte přesně to, co uvidí on. Samozřejmě všechny vlastnosti původní verze Speedway zůstaly zachovány. Můžete zkusti Gran Prix, souboj s nejlepším časem a samozřejmě odeslat výsledky na server.

0.0

Bet On Soldier

Bet On Soldier

Uprostřed nelítostné války budete hrát za nemilosrdného vojáka Nolana Denwortha. Ve světě velkolepých animací a grafických efektů bude vaším úkolem zlikvidovat všechny nepřátele, za použití velkého množství zbraní a ničících technik. Jediné co potřebujete k nákupu lepší výbavy jsou peníze. Připravte se na dvanáct náročných misí! Vojáku, toto je rozkaz! Přežijte a zničte vše ve svém okolí!

0.0

3in1 Classics

3in1 Classics

3in1 Classics je naprosto unikátní JAVA hra! Jedná se o balíček, který obsahuje 3 hry v jedné. Můžeš si tedy kdykoliv vybrat jednu ze tří perfektně hratelných klasických a velmi známých her, jejichž původní verze se objevovaly už před mnoha lety a dodnes patří k těm nejoblíbenějším světovým hrám. Všechny hry podporují vibrace a zvuky.

0.0

Motocross: Trial Extreme

Motocross: Trial Extreme

Nastartujte motorku a provádějte desítky šílených triků v 5 úžasných lokacích. Od Grand Canyonu po zasněžené hory Aljašky nebo pozoruhodnou městskou motokrosovou arénu - vychutnejte si působivý fyzikální model v mobilní hře a vyzkoušejte řadu herních režimů, jako jsou soutěž ve velkých skocích nebo závody na čas. Okuste skutečnou motokrosovou atmosféru díky režimu Kariéra, který vám v průběhu hry umožní odemknout ještě více obsahu a možností úprav vaší motorky.

0.0