Blackbeard´s Island

K zobrazení hry je potřeba mít nainstalovaný Flash Player.

2.0

Popis hry

Blackbeard´s Island není nic jiného než střílení kuliček, zde po pirátsku. Mapa znázorňuje jednotlivé levely, které jsou čím dál složitělší. V každém levelu je vašim úkolem myší obsluhovat jedno nebo více děl, které míří a střílí barevné koule tak, aby tvořili stejně barevné skupiny a mizely z pole. Nesmí se dokutále´t nakonec dráhy.

Další hry v kategorii

Totem Breaker

Totem Breaker

Jak název napovídá, budete likvidovat různými způsoby různé totemy, a tím i zlé duchy, které totemy ovládají. Na totemy vrhejte kameny a shazujte bomby. Hra se ovládá myší.

zábavné hry

0.0

Through The Machine

Through The Machine

Proletí moucha mašinou a přežije to? Uvidíme. Myší ovládejte mouchu a vyhýbejte se všem nástrahám. Sbírejte smajlíky.

zábavné hry

0.0

Sushi Go Round

Sushi Go Round

Obsluhujete running sushi. Potřebujete postřeh, přísady, knihu receptů, a když vám dojdou přísady, bude se hodit telefon. Když přijdou hosti a projeví přání, klikáním na přísady připravte suši. Až hosti odejdou, seberte tácky.

zábavné hry

0.0

Starlight 2

Starlight 2

Umíte číst ve hvězdách a rozeznávat souhvězdí? Co takhle souhvězdí brýlí či Sherlocka Holmese? Stačí se podívat ve správném úhlu. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Front Runner

Front Runner

Neškodný vesmírný výlet se zvrhl v hon na Rudého Ivana, proslulého teroristu vesmíru a v boj proti spoustě nepřátel. Hra se hraje myší - pohybujete se, střílíte a sbíráte noty.

zábavné hry

5.0

Save The Birds 2

Save The Birds 2

Vysvoboďte a nakrmte ptáky bobulemi, aby zesílili a mohli uletět. Katapultem namíříte na správné místo a vypálíte. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Pizza Point

Pizza Point

Pizza point je místo, kam si chodí pro jídlo všichni z okolí. Pracujete tam jen vy, a proto se máte co ohánět. Objednávky vyřizujete kliknutím na dva předměty, které spolu mají reagovat. nenechte své zákazníky dlouho čekat.

zábavné hry

0.0

Včelka Mája a přátelé

Včelka Mája a přátelé

Vyrážím do lesa hrát si s přáteli na honěnou. Pomozte mi utéct správným manévrováním skrz všechny nástrahy lesa. Abychom je zdrželi, můžem po nich házet medové koule. A pokud se dostanem do opravdových problémů, máme v zásobě ještě medový nálet! Nezapomeňte také sbírat ovoce pro extra body.

0.0

Sid Meier's Civilization V The Mobile Game

Sid Meier's Civilization V The Mobile Game

Fenomenální strategická hra z PC přichází na mobily! Veďte jednu z 20 historických civilizací z doby kamenné do doby cest do vesmíru. Budujte města a divy, šiřte svou kulturu, udržujte vztahy se sousedy nebo veďte armádu a podmaňte si je.

0.0

Detektiv Ridley a tajemná záhada

Detektiv Ridley a tajemná záhada

Přidejte se k detektivu Maximilianovi Ridleymu a jeho neteři Darcie na jejich cestě za nalezením prastaré relikvie: starodávného medailonu, který přináší věčný život. Vaše mise vás zavede do čtyř koutů světa a budete se muset vypořádat se spoustou logických úkolů. Setkejte se s okouzlujícími a působivými postavami a pokuste se odhalit jejich tajemství. Sbalte si věci a vydejte se na cestu ke kořenům záhady!

0.0

Constant

Constant

Constant je verze nejoblíbenější puzzle hry na světe jménem Tetris. Nenechte si ujít tuhle specialitu a začnete skládat.

0.0