Blackbeard´s Island

K zobrazení hry je potřeba mít nainstalovaný Flash Player.

0.0

Popis hry

Blackbeard´s Island není nic jiného než střílení kuliček, zde po pirátsku. Mapa znázorňuje jednotlivé levely, které jsou čím dál složitělší. V každém levelu je vašim úkolem myší obsluhovat jedno nebo více děl, které míří a střílí barevné koule tak, aby tvořili stejně barevné skupiny a mizely z pole. Nesmí se dokutále´t nakonec dráhy.

Další hry v kategorii

Skull Hunter

Skull Hunter

Střelte do kostlivců, až se rozsypou. Hra respektuje fyzikální zákonitosti, takže přemýšlejte a plánujte střelbu. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Kveendolnitza

Kveendolnitza

Pomozte najít tvoru jménem Triton věc zvanou Kveendolnitza. Bude to těžké, když nikdo neví, co to vlastně je. Hra se hraje myší - hledejte způsob, jak se dostat kupředu.

zábavné hry

0.0

Hard Boiled

Hard Boiled

Hra je možná trochu velikonoční a možná trošku nechutná. Posuďte sami. Mutant – napůl kluk, napůl slepice hlídá dvě hnízda, ve kterých má v každém tři nápoje CapriSonne. O ty usiluje banda kluků, takže je musí mutantík likvidovat, a to vyplkáváním vajec přímo ze zadku... Střílíte myší, nabíjíte mezerníkem.

zábavné hry

0.0

Escaped

Escaped

Zombíci zase zamořili město. Abyste je porazili, musíte s nimi hrát jednoduchou hru. Myší spojujte stejné čtverce a ty pak zmizí. Mezi levely nakupujte bonusy.

zábavné hry

5.0

Shipping Blox

Shipping Blox

Práce v přístavu musí odsejpat. Naložit bedny na loď a další pán na holení. Bedny nakládáte kliknutím myši ve správný okamžik. Bednu nesmíte hodin na hlavu žádnému člověku. V každém levelu plníte limity co do počtu naložených beden.

zábavné hry

0.0

Lazy Lamb

Lazy Lamb

Pomozte ovci dostat se ke čtyřlístku. Je líná si sama odstranit překážky, které jí brání, takže jí musíte pomoct. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

My Smart Project Kit

My Smart Project Kit

Jste-li zruční, bystří a umíte anglicky, můžete si nyní vyrobit pár vynálezů. Podle návodů najděte v bytě vše potřebné a vyrobte si kaleidoskop, telefon z plechovek a duhu. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Ball Breaker

Ball Breaker

Kdo by neznal tuhle hru! Šipkami ovládáte plošku, která odráží balonek, který postupně sráží všechny kostky z obrazce. Přitom sbíráte bonusy, které dočasně upraví vlastnosti plošky.

zábavné hry

4.0

Hole In One

Hole In One

Hole in One je hra, které přináší nové prvky do sportovních akcí na mobilních telefonech. Bude záležet především na Vašich rychlých reflexech, rychlém rozhodování a strategii. Připravte se na testosteronem plnou verzi hry, kde se počítají jen Hole in One údery.

5.0

Currency Converter

Currency Converter

Si na dovolené? Nakupuješ ze zahraničí? Potřebuješ přepočítat cenu zboží v jiné měně? Pak Currency Converter je pro tebe ta správná aplikace. Zadej cenu zboží a Currency Converter ti tuto cenu hned přepočítá do jiné měny, podle aktuálního kurzu.

0.0

The great war of Troy

The great war of Troy

Trojská válka, největší bitva historie, začala kvůli Parisově lásce k Heleně, Menelaově ženě. Když Menelaos zaútočil, aby ochránil čest své ženy, začala obrovská bitva mezi Řeky a Trójany. Jak to dopadlo zná z dějin každý, ale v této hře budete moci napsat dějiny znovu! Vše co potřebujete jsou odvaha, síla a zbraně!

0.0

FIM Motorcross World Championship

FIM Motorcross World Championship

FIM Motocross World Championchim pro mobilní telefony vám přinese extrémní závody ve kterých budete muset prokázat vyjímečné soustředění ve změti rychlých soupeřů, bahna a vysokých skoků. Kdo získá korunu krále motokrosu? Hráč si může zvolit hru za jeden z hlavních týmů ze skutečného šampionátu, které mají motocykly Honda, KTM, Suzuki, Yamaha, TM, Kawasaki a Aprilia.

0.0