Blackbeard´s Island

K zobrazení hry je potřeba mít nainstalovaný Flash Player.

2.0

Popis hry

Blackbeard´s Island není nic jiného než střílení kuliček, zde po pirátsku. Mapa znázorňuje jednotlivé levely, které jsou čím dál složitělší. V každém levelu je vašim úkolem myší obsluhovat jedno nebo více děl, které míří a střílí barevné koule tak, aby tvořili stejně barevné skupiny a mizely z pole. Nesmí se dokutále´t nakonec dráhy.

Další hry v kategorii

Zombie Billy Show

Zombie Billy Show

Zombík Billy a jeho parta chystají svou show. Pomozte jim ji uskutečnit hledáním rozdílů na obrázcích. hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Blitz Bombing

Blitz Bombing

Letadýlko potřebuje nutně přistát, ale nejprve si musí pod sebou vytvořit volnou přistávací plochu. jakmile narazí do nějaké budovy, hra končí. Bomby shazujete mezerníkem.

zábavné hry

5.0

Raving Rabbids - Travel In Time

Raving Rabbids - Travel In Time

Králíčci v boji proti křovákům. A čím bojují? Toaletním papírem. Možná tím křovákům chtějí něco nazačit. Králíček namíří a vystřelí - hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Snowline

Snowline

Nakreslete sněhovou tužkou cestu, po které pojede Santa Claus, aby mohl posbírat všechny dárky, které poztrácel. Hlídejte, aby Santa nikam nespadl ani se na saních nepřekotil. Trasu budete muset nakreslit tak, aby Santa překonal i drobné překážky. Hra se hraje myší.

zábavné hry

5.0

Medieval Smash

Medieval Smash

Bořte středověké budovy, zabíjejte nežádoucí osoby a chraňte ty, co mají přežít. Myší namiřte na místo, které když zasáhnete, tak způsobí přesně tu správnou odezvu.

zábavné hry

0.0

Go Robots

Go Robots

Pomozte dvěma robotům dostat se na cílové plošiny. Cestu jim nejprve připravte a zbavte překážek a pak roboty spusťte. Hra se hraje myší.

zábavné hry

3.0

Cannibal Control

Cannibal Control

V roli dobrodruha v klasickém pískově zbarveném oblečku, bude vašim úkolem zajišťovat potravu místnímu kanibalovi. Lítáte s jakousi plošinou nad hlavou a padající postavy odrážíte kanibalovi rovnou do huby (to ovládáte myší). Uteče-li oběť, jde si kanibal ukousnout něco z vás.

zábavné hry

0.0

Elf Quilibrium

Elf Quilibrium

Pomocí myši vyvažujte balanc skřítka, který s nůší plnou dárků pochoduje po střechách.

zábavné hry

0.0

Tlappy 2

Tlappy 2

Tlappy 2 je úžasná akčně-logická hra, která Tě bude bavit velmi dlouhou dobu. Hra obsahuje velmi mnoho levelů! V každé místnosti je jeden kámen, který musí Tlappy přesunout na určené místo. Ve splnění úkolu se Ti snaží zabránit potvory, které vypadají jako slepice, žáby a podobné zvířectvo. Tlappy je naštěstí solidně vyzbrojen, protože může sbírat střelivo, které lze použít k sejmutí nepřátel. Potvory je možno také zahlušit kamenem, který je ve správný okamžik shozen dolů. Hra podporuje u většiny typů mobilů také vibrace a zvuky.

0.0

Space Racer

Space Racer

Space Rader je opravdu rychlá závodní hra. Obsahuje 15 kol plných akce ve 3 různých prostředích. Budete závodit proti 2 mobilem řízeným soupeřům. Při cestě za vítězstvím můžete používat nejrůznější zbraně či speciální bonusy, které naleznete během závodění.

0.0

Johnny Midnight Roulette

Johnny Midnight Roulette

I když budeš mnoho kilometrů od Vegas, máš možnost si užít pořádný hazard. Neměj obavy, vezmi do ruky svůj mobil a vyzkoušel Johny Midnight Roulette v té nejznámější hazardní hře, kterou svět poznal - Ruletě. Rozmísti sázky, roztoč kolo a užij si spoustu hodin zábavy bez obav o skutečné peníze ve tvé peněžence.

0.0

Fatal Fist

Fatal Fist

Fatal Fist je akční bojová hra ve stylu beat-em-up her. Hráč ovládá postavu hlavního hrdiny, s kterým v 11. levelech bojuje tváří tvář proti nepřátelům. Při pouličním boji může používat různé zbraně jako např. baseballovou pálku, kovovou tyč, krabice, sudy, ale i střelné zbraně jako pistol nebo brokovnici.

0.0