Blackbeard´s Island

K zobrazení hry je potřeba mít nainstalovaný Flash Player.

2.0

Popis hry

Blackbeard´s Island není nic jiného než střílení kuliček, zde po pirátsku. Mapa znázorňuje jednotlivé levely, které jsou čím dál složitělší. V každém levelu je vašim úkolem myší obsluhovat jedno nebo více děl, které míří a střílí barevné koule tak, aby tvořili stejně barevné skupiny a mizely z pole. Nesmí se dokutále´t nakonec dráhy.

Další hry v kategorii

Mirc

Mirc

Ubraňte tři pozemní stanice za pomocí magneticky odpuzeného čtverce. Čtverec se odpudí od místa, kam kliknete a cílem je sestřelit všechny blížící se rakety.

zábavné hry

0.0

Hit The Loser

Hit The Loser

Trefte se bílou koulí do neustále prchající a ksichtící se oranžové koule. Sílu odrazu a směr regulujete myší.

zábavné hry

0.0

Stochastic

Stochastic

Do místnosti bez východu začíná téct voda. Co nevidět začne její hladina stoupat. Naštěstí zvrchu padají nepravidelně krychle a panáček, který je v místnosti zavřený na ně může vyskočit a tak se zachránit před utopením. Musí si dát ale pozor, aby některá krychle nepadla na něj a nerozmáčkla ho. Pohybuje se šipkami, mezerníkem aktivujete teleport, X průhlednost.

zábavné hry

0.0

Frankentory

Frankentory

Pomozte Frankensteinovi dostat se na svobodu. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Cannon Coinage

Cannon Coinage

Z kanónu vystřelujte vejce a srážejte ze stromu mince a pak se snažte vejce chytit, aby nespadlo na zem. Pak seberte minci. Kanón se pohybuje šipkami a střílíte myší.

zábavné hry

0.0

Pirath

Pirath

Pirath je zajímavá hra na hledání rozdílů. K dispozici tentokrát nebudete mít statický obrázek, ale pohyblivý příběh, skoro film o tom, jak pirát hledal poklad. Budete jej sledovat hned dvakrát. Na tom pravém budete myší označovat všechny rozdíly, které uvidíte.

zábavné hry

5.0

Semantic Wars

Semantic Wars

Vašim cílem je zničit soupeřův hrad. K dispozici máte tři typy bojovníků a peníze na ně získáváte uhádnutím anglických slova nebo sousloví. Každá chyba vás však stojí peníze. A-Z – píšete písmena, 123/myš – pouštíte bojovníky do boje, mezerník – přepínání pohledu kamery, šipky - pohyb kamery po bitevním poli.

zábavné hry

0.0

Loki

Loki

Vzácné světýlko jménem Loki dlouho nevydrží, není-li přiživeno jiným ohněm. Ale Loki musí putovat, a tak je potřeba zařídít, aby se dostalo od kahanu ke kahanu co nejrychleji a nejbezpečněji. Plameny rozmístěné na cestě mu pomůžou přežít. Hra se hraje myší.

zábavné hry

0.0

Iron Man 2

Iron Man 2

Vyrazte do akce jako Iron Man v oficiální filmové hře. Iron Man je nyní světoznámý hrdina, Tony Stark je hlavním dodavatelem zbraní pro vládu a také hlavním cílem nepřátel, kteří si vyvinuli vlastní moderní zbraně. Iron Man bude na zemi a ve vzduchu bojovat proti nepřátelům, jako jsou Ultimo, Firepower, Whiplash a armády dalších, kteří ho chtějí zlikvidovat. Kdo ale doopravdy řídí tento náhlý hon na Iron Mana? Pokud je chce všechny porazit, bude potřebovat pomoc Válečného stroje a agentury S.H.I.E.L.D

5.0

3D Moto Unleashed

3D Moto Unleashed

Nasedni na svou motorku a rozjeď to na plný plyn. Unikátní jezdecký zážitek z 3D pohledu třetí osoby. Musíš vyhrávat, vyhrávat a zase jen vyhrávat abys získal respekt ostatních motorkářů a samozřejmě abys vyhrál nějaké peníze. Ty budeš totiž potřebovat pro vylepšení své motorky, upgradu motoru, řazení i pneumatik. Tato hra ti dopřeje motorkářský zážitek jako žádná jiná. Vyzkoušej si také jízdu na zadním kole nebo "gumování" dráhy pneumatikami.

0.0

Monster Police

Monster Police

Stal jsi se lovcem odměn, takže nasedni do své upravené káry, nastartuj, sešlápni pedál až na podlahu a vydej se na stíhací jízdu pochytat zločince.

0.0

Wild West Guns

Wild West Guns

Čeká na vás rozlehlá země, kovboji. Na jaká dobrodružství narazíte? Přepadli vás a nechali vašemu osudu u neznámého města. Teď budete muset vydělat dost peněz na to, abyste se dostali domů. Když ale přijde tajemný dopis od vašeho bratra, který žije mimo zákon, začnete si uvědomovat, že jste sem možná nepřišli náhodou. Vydejte se na různé mise, na kterých budete hledat osoby nebo fungovat jako ozbrojený doprovod, a prozkoumejte volně 5 rozlehlých a nebezpečných map od Velkých plání po zasněžené hory. Každým krokem se dostáváte hlouběji do příběhu. Jste připraveni?

5.0